Koziorożec

Sprawdź, co Ci sprzyja, Koziorożcu, jaka roślina doda Ci sił, jaki kamień Cię ochroni, w jaki kolor powinieneś się ubierać!

Karta tarota: DiabełKarta tarota
: Diabeł
Symbolizuje pokusę, grzech i zmysłowe rozkosze. Skłonnych do nadmiernej oszczędności i ascezy uczy korzystać z przyjemności życia.

Talizman: Smok
Jest przeznaczony dla ludzi o naprawdę silnym charakterze. Jego wizerunek zapewnia w życiu radość, zdrowie, powodzenie i ochronę.

Runa: Nauthiz
Jej działanie nie zawsze bywa przyjemne. To dlatego, że nakłada więzy, każe przestrzegać reguł i wypełniać obowiązki. Ale ograniczenia czasem są konieczne. Dzięki nim kształtujemy swój charakter.

Kamień: Kryształ górski
Sprzyja koncentracji, pomaga oczyścić umysł przed pracą czy nauką. Trzymany blisko komputera lub innego sprzętu elektronicznego chroni przed szkodliwym promieniowaniem.

Kamień: Kryształ górskiRoślina: Skrzyp
Jest jedną z najstarszych roślin na Ziemi. Pomaga goić się ranom i złamanym kościom, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci, opóźnia proces starzenia.

Anioł: Harhel
Pobudza do myślenia. Za mądrość i aktywną działalność nagradza fortuną. Jest patronem finansistów oraz naukowców.

reklama

Symbol: KlepsydraSymbol: Klepsydra
Znak przemijania i czasu. Symbolizuje kruchość ludzkiego życia, ale także cykliczność – klepsydrę można odwrócić.

Kolor: Czarny
Pomaga utrzymać dystans, skoncentrować się na sobie, na własnym wnętrzu. To barwa ochronna, ale także symbol siły.

Planeta: Saturn
Zwany Chronosem – władcą czasu – swoich podopiecznych obdarza opanowaniem i cierpliwością. Sprawia, że czas działa na ich korzyść, więc Koziorożce długo zachowują młodość.

Zwierzę: Niedźwiedź
To duże i silne zwierzę wydaje się powolne i łagodne, lecz to tylko pozory. Kocha spokój, ale gdy zostanie sprowokowany, potrafi być śmiertelnie niebezpieczny.


fot.: shutterstock.com

Źródło: Wróżka nr 1/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl