Strzelec

Strzelcze, jesteś jak pędzący koń, wolny i nieujarzmiony. Twoim atrybutem jest strzała - symbol przeznaczenia, przed którym nie można uciec...

Karta tarota:
Umiarkowanie
To coś, czego Strzelcom zazwyczaj brakuje. Karta ta uczy oszczędności, planowania, uważnego stąpania krok po kroku i osiągania w ten sposób zamierzonych celów.

Kamień: Topaz
Pogłębia zaufanie Strzelca w sens życia, uczy go pokory wobec losu, ale też wiary we własne siły. Przekazuje opanowanie, pozwala poznać swoje duchowe moce.

Runa: Nauthiz
Jej działanie nie zawsze bywa przyjemne. To dlatego, że nakłada więzy, każe przestrzegać reguł i wypełniać obowiązki. Ale ograniczenia czasem są konieczne. Dzięki nim kształtujemy swój charakter.

Roślina: Wilcza jagoda
W dawnych czasach wierzono, że dzięki niej wiedźmy latają. Ponoć pomaga w przeżywaniu podróży astralnych. Ułatwia kontakt z innymi wymiarami i służy jako afrodyzjak – wzmacnia potencję.

Symbol: Strzała
Jest znakiem szybkości i przeznaczenia, przed którym nie można uciec, jak przed strzałami boga miłości – Amora. Mówi o tym, że Strzelec zawsze mierzy wysoko i osiąga wytyczone cele.

reklama

Planeta: JowiszAnioł: Adnachiel
Inspiruje do poznawania tajemnic natury, sprzyja osiągnięciu duchowego oświecenia. A lekkomyślnych zawraca ze złej drogi, wskazując właściwy kierunek.

Planeta: Jowisz
Największa i najbardziej dobroczynna planeta pozwala Strzelcowi realizować niemal wszystkie zamierzenia. Sprawia, że nigdy nie traci nadziei i wiary w swą szczęśliwą gwiazdę.

Kolor: Żółty
Tę barwę czcili Egipcjanie i Majowie jako kolor słońca. Idealna dla ludzi bystrych, otwartych i komunikatywnych. Jest źródłem wiecznej energii i optymizmu.

Zwierzę: KońTalizman: Podkowa
Podobnie jak chroni końskie kopyto przed urazami, tak samo jako talizman ochrania swojego posiadacza. Powieszona nad drzwiami, rogami do góry, będzie przyciągać szczęście, korzystne okazje i samych życzliwych ludzi.

Zwierzę: Koń
Gdy galopuje, nic go nie zatrzyma. Siłą rozpędu pokona każdą przeszkodę. A poza tym jest nieujarzmiony i wolny. Jak Strzelec, którego czasem przedstawia się jako Centaura – pół człowieka, pół konia


"Wróżka" 12/2011
Fot. shutterstock.com

Źródło: Wróżka nr 12/2011
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl