Jak go zatrzymać - zaklęcia!

Magiczne podpowiedzi, jak go zatrzymać na długie lata...

Jak go zatrzymać - zaklęcia!Aby się do ciebie przywiązał…

★ W czasie pełni Księżyca stań z twarzą skierowaną na wschód i zapal dwie czerwone świece. Skrop je olejkiem różanym. Weź w ręce kukiełkę i wyobraź sobie, jak energia miłosna z niej dociera do twojego faceta. Siedem razy powtórz jego imię, po czym przewiąż kukiełkę czerwoną wstążką, mówiąc: „Wielką miłością (jego imię) przywiązuję cię do siebie na wieki”. Zgaś świeczki, kukiełkę włóż do woreczka i schowaj w sekretnym miejscu.


…i aby nigdy nie odszedł

★ Weź dwie białe i dwie czerwone świece, czerwony kordonek, białą lilię, czerwone serce z kartonu, tiul, zdjęcie ukochanego i twoje, płatki róży, kadzidło z trociczką i wodę różaną. Możesz wlać do zwykłej wody kilka kropli olejku różanego. Rytuał należy wykonać trzy razy: w piątek, niedzielę i środę, pomiędzy godziną 22 a 23 (czasu letniego) lub 23 a 24 (zimowego). Serce z kartonu udekoruj tiulem, zdjęciami ukochanego i swoimi oraz płatkami róży, po czym wypisz na nim imiona partnera i swoje. Z czerwonego kordonka utwórz okrąg o średnicy około metra. W środku ustaw białe i czerwone świece, białą lilię, trociczkę i czerwone serce z kartonu.

Kiedy już wszystko przygotujesz, umyj ręce wodą różaną, zapal świece i kadzidło, a następnie wypowiedz dziewięć razy następujące zaklęcie: „Jestem z tobą (imię ukochanego) na wieki związana, na wieki do ciebie przywiązana”. Potem zakop resztki świec (nie gaś ich, poczekaj, aż same się spalą) i serce pod owocującym drzewem. 

reklama

By zawsze o tobie myślał...

★ Przygotuj jego zdjęcie, trzy czerwone świece, ziele rozmarynu. W nocy, gdy Księżyc będzie w pełni, ustaw świece na szczytach trójkąta, w środku umieść fotografię, a poniżej miseczkę z suchym rozmarynem. Zapal świece i wpatrz się w ich blask. Wyobraź sobie, że są łącznikiem między wami. Przypomnij sobie wspólne chwile. Patrząc na zdjęcie, powtórz trzy razy: „Myśl o mnie, pamiętaj o mnie”. Podpal rozmaryn. Jeśli zapali się bez problemu i szybko spłonie, to znak, że twoje czary poskutkują. Jeśli nie, powtórz rytuał podczas następnej pełni.

...i nigdy cię nie zdradził

★ Jeśli chcesz się zabezpieczyć przed zdradą, w dzień św. Walentego wieczorem spal kilka liści laurowych, wypowiadając przy tym imię ukochanego.


KK
"Wróżka" 2/2012

Źródło: Wróżka nr 2/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl