Co czeka Roberta Więckiewicza?

Chińska sztuka czytania z twarzy Jiang Mian liczy sobie 2000 lat. Opiera się na przekonaniu, że twarz odzwierciedla stan ducha. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć drugiego człowieka i wywróżyć, co jest mu pisane. Przyjrzyjmy się więc uważnie twarzom, które dobrze znamy – a wyczytamy przyszłość ich właścicieli.

Co czeka Roberta Więckiewicza?Podobno życie zaczyna się po czterdziestce. W każdym razie życie zawodowe aktora Roberta Więckiewicza po czterdziestce nabrało tempa. Bo właśnie w drugiej połowie ubiegłej dekady otworzył się dla niego worek z rolami – od charakterystycznych Cypy i Blachy po Fredrowskiego Radosta. Teraz pod okiem Wajdy wciela się w rolę Lecha Wałęsy, ale nieucharakteryzowana twarz Więckiewicza mówi wyraźnie, że mimo dobrej aktorskiej passy, bynajmniej nie postawi on wszystkiego na tę jedną kartę…

Czoło:
Wysokie, mocne wskazuje na niezłomność charakteru i zapowiada nerwową przyszłość. Przed aktorem ambitny czas, kiedy to będzie musiał bronić swojego zdania. Duma pozwoli mu jednak przetrwać wszelkie kryzysy, a walka zakończy się pomyślnie, poparciem innych osób – spotka go wiele dowodów uznania. Robert Więckiewicz jest wręcz skazany na sukces, a co więcej, charakter tego sukcesu będzie zgodny z jego najgłębszymi pragnieniami.

Oczy:
„Lisie”, rozstawione średnio szeroko, znamionują spryt. Ale z pewnej miękkości spojrzenia można wyczytać, że przed Więckiewiczem wiele sytuacji, w których nie będzie się czuł pewnie. Doświadczenia każą mu odnosić się do ludzi z nieufnością i ostrożnością. Przeczyta na swój temat wiele słów, nie zawsze przychylnych, i krytycznych recenzji. W efekcie może popaść nawet w pewne kompleksy, które jednak nie będą obiektywnie uzasadnione. Ten dyskomfort wynagrodzi mu sporo imprez i spotkań, które pozwolą na odpoczynek i głęboki relaks.

reklama

Uszy:
Duże są oznaką, że fortuna mu sprzyja. Czeka go stabilny i pewny czas. Nie będzie musiał się martwić kwestiami finansowymi. Uszy mówią też jednak to, co oczy: przed nim wiele innych stresów. Będzie musiał niejednokrotnie walczyć o to, na czym mu zależy. I to zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Powinien liczyć się z ostrą dyskusją, co będzie prowadziło do konfliktów, ale z racji swojego wybitnego intelektu może spodziewać się wygranej. Nieraz zaskoczy innych swoją wszechstronnością, ponieważ bynajmniej nie poprzestanie na grze aktorskiej.

Nos:
Mięsisty to znak rozpoznawczy osób uczciwych, a za ciężką pracę aktora czeka nagroda, która stanie się zwieńczeniem jego kariery. Ale on i tak będzie się czuł niepewnie i choć otrzyma wiele nowych propozycji, odniesie się do nich z rezerwą. Będzie mu można nawet zarzucić brak elastyczności, bo zawsze postawi na to, co da mu poczucie bezpieczeństwa. I stąd pewna niechęć do wszystkiego, co nowe – włącznie ze zmianami w samym sobie.

Usta:
Wąskie wskazują na nieumiejętność wyrażania uczuć. Być może dlatego aktor nie lubi opowiadać o swoim życiu osobistym. Ale, ale – przed nim romantyczny czas, w którym przebudzi się w nim mężczyzna uczuciowy, z sercem na dłoni. Pomimo powściągliwości, wynikającej z jego natury, będzie skłonny do wielu romantycznych gestów. To przysporzy mu jeszcze więcej fanek. Da się też poznać jako mężczyzna o ogromnym potencjale energetycznym. Przyciągnie to do niego wręcz rzesze ludzi, którzy będą chcieli się „zarazić” pozytywnym podejściem do życia.


opr. Magdalena Gryckiewicz,
doradca osobisty, intuicjonistka, tarocistka, znawczyni Tybetańskiej Wyroczni MO.
(Psychofizjonomiką zajmuje się od wielu lat).
fot. Forum

Źródło: Wróżka nr 3/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl