Kurs odchudzania

Oto duchowe szkolenie, jakiego jeszcze nie było – 21 lekcji, które można stosować niezależnie od diet i ćwiczeń, a które pomagają skoncentrować i utrzymać świadomość na jednym najważniejszym celu – schudnięciu.

Podejmowanie ogromnych wysiłków i decydowanie się na kolejne wyrzeczenia nie przyniesie pozytywnych skutków, jeśli w umyśle stale rządzi obraz niedoskonałego ciała, które nie potrafi oprzeć się jedzeniowym zachciankom. Marianne radzi, że aby osiągnąć wspaniały efekt, w odchudzanie należy zaangażować siłę podświadomości. Dopiero zintegrowanie fizycznego działania oraz odpowiedniego nastawienia psychicznego sprawi, że zrzucenie zbędnych kilogramów stanie się łatwiejsze i będzie trwalsze.

W trakcie 21 duchowych lekcji dowiadujemy się, jak zmienić stosunek do swego ciała i wykorzenić cały strach, aby ostatecznie osiągnąć wizję wymarzonej sylwetki, do której się dąży. To także ważna nauka integrowania różnych części siebie: umysłu, ciała i ducha. Dzięki tej wiedzy jest łatwiej nawiązać dobre relacje z jedzeniem, a także z samym sobą.

Marianne Williamson jest światowej sławy autorką książek, wykładowczynią, przez miliony osób uznawana za mistrzynię duchowego odrodzenia.

Wiele z jej publikacji osiągało pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. W Polsce znana jest z książki Wartość kobiety.  Urodziła się w Houston w Teksasie, ale sukcesy zaczęła osiągać po przeprowadzce do Los Angeles, gdzie w 1989 roku założyła charytatywną fundację Project Angel Food, niosącą pomoc osobom chorującym na AIDS. Gościła w programach telewizyjnych takich jakTheOprah Winfrey Show,Larry King Live i Good Morning America. Zwana jest „mistyczką Hollywood”.

W filozofii Marianne
religia łączy się ze zdrową fascynacją życiem intymnym, odkryciem własnej wartości oraz troską o ludzi skrzywdzonych przez los. Poglądy Marianne zdobyły tak wielką popularność, że w 2006 roku magazyn „Newsweek” uznał ją za jedną z 50 najbardziej wpływowych osób urodzonych po drugiej wojnie światowej. W uzasadnieniu napisano: „Joga, kabała i Marianne Williamson to trzy możliwości, jakie ma współczesny człowiek, chcący rozwijać swą duchowość”.

 

Kurs odchudzania: 21 duchowych lekcji, jak utrzymać idealną wagę na zawsze
Marianne Williamson
Ilość stron: 224
Format: B5
Oprawa: miękka
Więcej na stronie internetowej: www.illuminatio.pl

Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl