Jaka z niej mama?

Wcieliła się w wiele ról, ale tę gra po raz pierwszy. Pięknej aktorce Katarzynie Glince, znanej najbardziej jako Kasia Rybińska z serialu „Barwy szczęścia”, niedawno spełniło się marzenie o dziecku. Z jej szczęśliwej twarzy próbujemy wyczytać*, jaką będzie mamą dla swojego synka Filipa.

Jaka z niej mama?Czoło:
Okrągłe, średnio wysokie, regularne, jest według sztuki Jiang Mian oznaką mądrości, jasności i głębi myśli. Czyli tego, co powinno cechować dojrzałą matkę. Gdyby poprzestać na wróżbie z czoła Katarzyny Glinki, byłaby ona bez wątpienia mamą idealną.
 
Oczy:
Szeroko rozstawione, świadczą o pozytywnych cechach charakteru: uczciwości i szczerości. Trudno wyobrazić sobie lepszy przykład dla dziecka, lecz w przyszłości aktorka musi uważać, by nie wciągać syna zbyt mocno w swoje życie – w przypływach szczerości nie zwierzać się mu ze wszystkich swoich problemów i nie traktować go zbyt partnersko. Powinna też powściągnąć swoją łatwowierność, którą zdradzają kształt i wielkość jej oczu. W przeciwnym wypadku może narazić na niebezpieczeństwo już nie tylko siebie, ale i małego Filipka.

Broda:
Miękka, z delikatnym wcięciem, które często wskazuje na pewne męskie cechy charakteru. Toteż mimo wrodzonej delikatności, z wielu nowych dla niej sytuacji Katarzyna Glinka będzie potrafiła wybrnąć znacznie lepiej niż niejedna inna świeżo upieczona mama. To pozwoli jej też sprostać wielu obowiązkom i pogodzić te dotychczasowe z macierzyńskimi. A co więcej, uniknąć frustracji, choć jako zodiakalny Baran ma skłonność do brania zbyt wiele na swoje barki. Z tą ostatnią cechą warto zresztą trochę powalczyć, zwłaszcza że życie nie będzie skąpiło aktorce nowych doświadczeń i propozycji. Odpowiedzialna mama musi wybierać spośród nich rozważniej niż dotąd.

reklama

Nos:
Krótki i dziecinny, wskazuje na pewną infantylność. Toteż synek aktorki znajdzie w mamie świetnego kompana do głośnych zabaw. Oczywiście tylko wtedy, gdy trafi na dobry moment, bo aktorce nie są obce humory i zmienne nastroje. Zwłaszcza że wiecznie ciekawa świata i ludzi,  spragniona nowych wrażeń i doświadczeń, nieco odczuje rodzicielskie pęta. Na szczęście najbliższy sercu mężczyzna będzie ją teraz szczególnie adorował i wspierał w tej nowej życiowej roli.

Usta:
Ładnie wykrojone, pełne, regularne. Takie usta mają osoby, które potrafią wyrażać to, co czują. Małemu Filipkowi nie zabraknie więc matczynej czułości. Nie każdy potrafi jednak sprostać emocjonalnie osobie z takimi ustami. Toteż dużemu Filipowi – zwłaszcza gdy będzie mu sypał się wąs – może być już trudniej znosić niegasnący maminy głód uczuć.

* Chińska sztuka czytania z twarzy Jiang Mian liczy sobie 2000 lat. Opiera się na przekonaniu, że twarz odzwierciedla stan ducha. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć drugiego człowieka i wywróżyć, co jest mu pisane. Przyjrzyjmy się więc uważnie twarzom, które dobrze znamy – a wyczytamy przyszłość ich właścicieli.


Opracowała Magdalena Gryckiewicz,
doradca osobisty, intuicjonistka, tarocistka, znawczyni Tybetańskiej Wyroczni MO
(psychofizjonomiką zajmuje się od wielu lat)

Fot. KAPIF
"Wróżka" 4/2012

Źródło: Wróżka nr 4/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl