Romans czy kochanie

Nie „męczył się przez czas długi, co zrobić z tą miłością” – jak sam śpiewał przed laty. „Mężczyzna z przeszłością”, ojciec czworga dzieci, związał się ze znaną dziennikarką. Szanse pary Monika Richardson - Zbigniew Zamachowski oceniamy według chińskiej sztuki czytania z twarzy Jiang Mian.

Monika RichardsonONA
Czoło pragmatyczki
Okrągłe, idealnie wyoblone, świadczy o praktycznym podejściu do życia swojej właścicielki. Ktoś taki nie potrafi budować związku na niestabilnym fundamencie. Wymaga więc od partnera, by zapewnił jej poczucie bezpieczeństwa. I nie ma mowy o kompromisie – takie czoło zdecydowanie wskazuje na dominujący charakter.

Oczy jasnowidzki
Szeroko rozstawione, „lisie”, dostrzegą najmniejszą zmianę nastroju ukochanego, a nawet… jego zamiary. Nie po to jednak, by je studzić, lecz by go wspierać i doradzać mu, jeśli będzie tego potrzebował.

Broda krytykantki
Spiczasta, lekko wystająca, wskazuje na silną wolę i duże ambicje pani Moniki. I choć w pracy są to zalety, w życiu prywatnym bywają kulą u nogi. Zazwyczaj kończą się krytykowaniem partnera, a czasem wręcz totalnym brakiem wyrozumiałości. Toteż pan Zbyszek może czuć się czasem na cenzurowanym…

Nos małej dziewczynki
Prosty i delikatny, świadczy o jasności myśli, ale i o tym, że dziennikarka ma w sobie coś z małej dziewczynki i czasem pozwala sobie na drobne szaleństwa (z utratą głowy włącznie!). Ukochany będzie więc musiał przymykać na to oczy, a czasem prowadzić ją za rękę.

Usta kobiety sukcesu
Średnie, delikatnie wywinięte, świadczą o powściągliwości. Nowa miłość nie zaślepi pani Moniki – nadal najważniejsza będzie dla niej kariera, praca, rozwój osobisty. A to dla jej partnera oznacza ciężką próbę.

reklama

Zbigniew ZamachowskiON
Czoło głowy rodziny
Okrągłe, łagodne, zazwyczaj należy do kogoś, kto z natury nie jest skłonny do konfliktów i zna sztukę kompromisu. Jednak w obliczu przeciwieństw, których nie zabraknie, nawet tak łagodna osoba potrafi podjąć walkę – a to może się odbić na jakości pożycia.

Oczy gołębia
Dobre, łagodne spojrzenie ogarnia więcej, niż widać gołym okiem. Zauroczony aktor będzie więc snuł plany cokolwiek… nierealistyczne. Trudno mu będzie powrócić do realiów życia codziennego. Mimo to zdaniem nowej partnerki będzie musiał im wszystkim sprostać.

Nos konesera
Gruby, mięsisty, wskazuje na słabość do przyjemności zmysłowych. Koneser piękna, faworyzuje wszystko, co jest wysokiej jakości. Przekłada się to również na osoby, jakimi się otacza. Dobrze wie, w czym tkwi prawdziwa wartość człowieka – i tak wybrał również nową partnerkę.

Broda wrażliwca
Mała i okrągła nie jest cechą twardzieli. Ponadprzeciętna wrażliwość aktora będzie odbijała się na jego związku – czasem pozytywnie, a czasem wręcz przeciwnie. Dzięki niej łatwo będzie mu jednak zrezygnować z roli przywódcy i podporządkować się partnerce. Musi tylko uważać, by zanadto się od niej nie uzależnić.

Usta milczka
Wąskie, małe nie są wprawdzie domeną ludzi potrafiących kwieciście mówić o tym, co czują, ale za to takich, którzy okazują swoje uczucia czynami. Wiele jednak tłumią w sobie. Potrzebują ciszy, by pozbierać myśli, a czasem nawet krótkotrwałej separacji.

Razem czy osobno?     
Zahaczająca o chmury, ale pracująca non stop na wysokich obrotach głowa na smukłej, ale bardzo twardej, kobiecej szyi – oto jak można określić model tego związku. Ona oczekuje od niego, że to on będzie fundamentem i filarem – i będzie to twardo egzekwować. A że jest przy tym kobietą aktywną (i zapracowaną), oznacza to – żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy! – iż to na jego barki spadnie większość domowych obowiązków. On będzie musiał więc znosić zrzędzenie uroczej perfekcjonistki, ona – humory i cierpienia nadwrażliwego artysty.

Czy to się da wytrzymać? Tak, bo ona zawsze wyczuje, kiedy trzeba odpuścić i utulić, a on stanie na wysokości zadania i zadziwi skutecznością działania wtedy, gdy kobieta sukcesu poczuje się bezradna. Żeby ich miłość przetrwała jednak próbę czasu, on musi jej często ustępować. Na szczęście, według chińskiej sztuki Jiang Mian, to potrafi. Poza tym nos konesera cały czas będzie mu podpowiadać, że może ufać własnemu wyborowi.


Opracowała Magdalena Gryckiewicz,
doradca osobisty, intuicjonistka, tarocistka, znawczyni
Tybetańskiej Wyroczni MO, psychofizjonomiką zajmuje się od wielu lat
fot. Be&W, Studio 69

 

Źródło: Wróżka nr 5/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl