Dziecko Skorpion

Już w przedszkolu tłucze dzieci, paniom zagląda pod spódnice i odmawia zjedzenia szpinaku.

Gdy podrośnie, zostaje wodzem klasy i biada temu, kto mu się nie podporządkuje. Nieustannie się z kimś bije. Na lekcje przynosi „świerszczyki” i wypisuje brzydkie wyrazy w toalecie. Gdy doprowadzeni do ostateczności rodzice łoją mu tyłek, ani piśnie. Ale w nocy tnie na paski mamusiną sukienkę i garnitur tatusia. Z nauką nie ma kłopotów. Jego bystry i przenikliwy umysł bez trudu chłonie to, co go naprawdę interesuje. A gdy uwielbia jakiś przedmiot, jest z niego najlepszy.

Uparty i wytrzymały, śmiały i rzetelny, bywa wybitnym wojskowym, lekarzem, policjantem lub naukowcem. Nie dba o karierę czy pieniądze. On musi dokonać CZEGOŚ! Nie ma w zodiaku bardziej chytrego i przebiegłego niż on. 

★ RADA:
Jest bardzo podejrzliwe, ma swoje tajemnice, a jeśli stanie się coś, co je przestraszy, trudno będzie z niego wydobyć, co tak naprawdę się stało. Zachowaj delikatność!! Nie wolno też mu czegoś obiecać, a potem nie wywiązać się ze zobowiązania. Rodzice powinni być bardzo czuli i wyrozumiali. Mimo jego buntów i prób niezależności jest ono bowiem wrażliwe i potrzebuje dowodów na to, że jest kochane.

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl