Warsztaty wg Pięciu Umów

Nie wierz mnie, nie wierz sobie, nie wierz nikomu! Prawda nie wymaga, byś w nią wierzył; prawda po prostu jest i będzie istnieć, obojętnie, czy uwierzysz w nią, czy nie.

Rok 2012 to rok opadania kurtyn iluzji, jest to coraz silniej widoczne we wszystkich sferach życia, otwieramy oczy coraz szerzej, nie godzimy się już na świat pogrążony w szaleńczym cierpieniu. Kiedy wszelkie metody przestały już przynosić efekty, kiedy już wiesz, że ani ślepa walka, ani wyszukane techniki „magicznej poprawy rzeczywistości” nie przynoszą skutków, pozostaje poddanie się PRAWDZIE i świadome podążanie jej drogą. Proste, praktyczne narzędzia (w tym również ćwiczenia, które zaprezentuje Irena Polkowska-Rutenberg), wiedza starożytnych Tolteków przekazywana współczesnym językiem przez Don Jose Miguela, pomogą ci oczyścić się i uwolnić przez gromadzonego latami bagażu kłamstw, przekonań i uzależnień.
 

Esencja przekazu Tolteków zawarta została w Pięciu Umowach:

1. SZANUJ SWOJE SŁOWO
2. NIE BIERZ NICZEGO DO SIEBIE
3. NIE ZAKŁADAJ NICZEGO Z GÓRY
4. ZAWSZE RÓB WSZYSTKO NAJLEPIEJ, JAK POTRAFISZ
5. BĄDŹ SCEPTYCZNY, ALE NAUCZ SIĘ SŁUCHAĆ


Piąta umowa to narzędzie transformacji snu rzeczywistości, rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej. Oferuje potężne narzędzie: MOC ZWĄTPIENIA. Mocą zwątpienia zdołasz podważyć każdy przekaz, który otrzymujesz i wysyłasz. Rzucasz wyzwanie każdemu z przekonań zawartych w księdze prawa. Następnie burzysz przekonania rządzące społeczeństwem, aż w końcu pryska czar wszelkich kłamstw i przesądów, które do tej pory sprawowały władzę nad twoim światem.

Za pomocą komputerów i takiego Internetu, jaki znamy dzisiaj, kłamstwa mogą błyskawicznie przemieszczać się po świecie i wkrótce możemy zupełnie stracić nad nimi kontrolę.

Nachodzi chwila, gdy ludzie przestaną już wierzyć w fałsz. Dokonajmy zatem zmiany na tym świecie. Wygrajmy wojnę w swoich umysłach i przemieńmy cały świat. Jak wiele czasu to zajmie? Dwa, trzy, cztery pokolenia? Tak naprawdę nieważne, jak długo to potrwa. Nigdzie nam się nie spieszy, choć zarazem nie ma czasu do stracenia. Pomóż mi zmienić świat.
(Don Miguel Ruiz i Don Jose Ruiz ”Piąta umowa”, wyd. Medium, 2010 r.)

Warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela Ruiza i Don Jose Ruiza poprowadzą: Don Jose Ruiz i Irena Polkowska-Rutenberg.
Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób prywatnych, jak i terapeutów, którzy pragną zdobyte umiejętności wykorzystać w swojej pracy.

Gdzie i kiedy: Łódź – 7.07, Gdańsk – 8.07, Szczecin – 10.07, Poznań – 11.07, Wrocław – 12.07, Kraków – 14.07, Warszawa – 15.07.
Cena: do 20.06.2012 – 170 zł , po tym terminie – 200 zł.
UWAGA!! Cena promocyjna dla naszych czytelników i internautów przedłużona do 30 czerwca – należy wpisać hasło: WRÓŻKA w formularzu zgłoszeniowym w polu UWAGI!!
Szczegółowe informacje i kontakt na stronie: www.donjoseruiz.pl.
Numery kont dla konkretnych miast znajdują się w zakładce Kontakt.
W celu zgłoszenia się na warsztat proszę przejść do zakładki Formularz zgłoszeniowy i wysłać zgłoszenie do konkretnego miasta.

Partnerzy: Kolory Ciszy, Wydawnictwo Manawa;Arli-Angels Centrum Terapii Holistycznej; Kreo Planeta Kreatywnej Edukacji, Marta Targońska.
Patroni medialni: Wróżka;
Ezoter.pl; CzaryMary.pl; Ezoteria.pl; NewMind.pl; WysokieWibracje.pl; Duchowa Rewolucja; KsięgarnioKawiarnia Nalanda; Portal rozwoju osobowości Solaris; Merhlin.pl; Active Women.

Wygraj zaproszenie na warsztaty!! - Konkurs: Reguły dobrego życia

Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl