Co czeka Joannę Koroniewską?

Prywatnie – rozstanie z towarzyszem życia Maciejem Dowborem, za to sporo propozycji zawodowych, m.in. poprowadzenie reality show „Matka czy nastolatka” i rola kapitana drużyny w „Kocham cię, Polsko”. Czy aktorka osiągnie równowagę w tych dwóch sferach życia?

Co czeka Joannę Koroniewską?Postaramy się odpowiedzieć, posługując się chińską sztuką czytania z twarzy. Jiang Mian liczy sobie 2000 lat. Opiera się na przekonaniu, że twarz odzwierciedla stan ducha. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć drugiego człowieka i wywróżyć, co jest mu pisane. Przyjrzyjmy się więc uważnie twarzom, które dobrze znamy, a wyczytamy przyszłość ich właścicieli.

★ Czoło w kształcie serca
Podkreśla uczuciowość i serdeczność aktorki. Jej myśli są pozytywne, jasne, klarowne. Czekają ją jednak pewne trudności, i to nawet w dobrze układających się obecnie sprawach zawodowych. Powinna uważać na tzw. osoby trzecie – czyżby w plotkach o konflikcie z kapitanem drugiej drużyny w programie „Kocham cię, Polsko”, Katarzyną Zielińską, było coś na rzeczy? Nie kroi się też od razu nowa wielka miłość.

★ Dobre, szczere oczy
Emanuje z nich ciepło i otwartość, przemawia przez nie żywy, radosny umysł. Z ich właścicielką nie sposób się nudzić. Przejściowe trudności w sferze zawodowej nie wpłyną znacząco na finanse – aktorka nie będzie się nimi zajmowała, zwłaszcza że może liczyć na pomoc (czyżby chodziło o wysokie alimenty na córkę?). Otwartość, na którą wskazują oczy, daje nadzieję, że w końcu pojawi się apetyt na romantyczną przygodę.

reklama

★ Broda uległej kobiety...
Mała, okrągła należy zwykle do osób uległych, często korzystających ze wsparcia innych. A mimo to w najbliższym czasie aktorka, skupiona głównie na roli matki, doskonale będzie sobie w niej radziła. Ta lekcja samodzielności nie okaże się jednak łatwa. Mimo stopniowego otwierania się na nowe uczucie, chwilami da o sobie znać samotność.

★ ...ale szczęka twardej babki!
Żadne problemy nie załamią jednak aktorki. Bo szeroka, ale raczej okrągła szczęka to cecha osób, które niełatwo się poddają. Można mówić co najwyżej o chwilowym zniechęceniu i zmęczeniu. W pracy potrzebna będzie – bardziej niż dotąd – sztuka kompromisu.

★ Policzki do całowania
Delikatne, miękkie, wskazują na delikatność charakteru. Osoba z takimi policzkami nie ma tendencji do dominowania. Wie, że czasem warto przedłożyć pokorę nad ambicje. A jeśli mowa o tym, co czeka aktorkę w sferze uczuć, to na pewno nie żadna długotrwała samotność. W jej otoczeniu będą fascynujący mężczyźni, a jeden nawet podobny do niej pod względem temperamentu. Aktywny – taki, który potrafi pociągnąć za sobą. Ale niełatwo będzie mu zwrócić uwagę aktorki, bo zacznie ona cenić swoją wolność. A to poczucie wolności przekładać się będzie także na sferę zawodową.


Opracowała Magdalena Gryckiewicz,
doradca osobisty, intuicjonistka, tarocistka, znawczyni Tybetańskiej Wyroczni MO;
psychofizjonomiką zajmuje się od wielu lat.

fot. KAPIF

Źródło: Wróżka nr 6/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl