Co czeka Sonię Bohosiewicz?

Wiosną urodziła drugiego syna, Leonarda. Może być nadzieją dla dojrzałych kobiet – i macierzyństwo, i wielka popularność czekały na nią dopiero spory krok za progiem trzydziestki. Dziś jest chwaloną aktorką i przeszczęśliwą mamą. I tylko jedno może ją trapić: jak pogodzić opiekę nad maleństwem z deszczem propozycji zawodowych. Zwłaszcza że, jak mówi, stara się nie mieć swoich pięciu minut. Tylko przynajmniej parę ładnych godzin... Czy da radę?

Co czeka Sonię Bohosiewicz?Postaramy się odpowiedzieć, posługując się chińską sztuką czytania z twarzy. Jiang Mian liczy sobie 2000 lat. Opiera się na przekonaniu, że twarz odzwierciedla stan ducha. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć drugiego człowieka i wywróżyć, co jest mu pisane. Przyjrzyjmy się więc uważnie twarzom, które dobrze znamy – a wyczytamy przyszłość ich właścicieli.

Czoło pani swego losu
Okrągłe, regularne. Wskazuje przede wszystkim na klarowność myśli. Jest oznaką osób, które potrafią się precyzyjnie wysławiać i jasno dawać innym do zrozumienia, co jest dla nich najważniejsze. A dla aktorki będzie to zapewne... macierzyństwo. Na szczęście dla fanów Soni Bohosiewicz i reżyserów, takim osobom zdarza się też działać w sposób postrzegany przez innych jako nie do końca przemyślany. Czyżby w tym wypadku miało chodziłć o zabieranie z sobą niemowlęcia na plan filmowy?

Brwi zwyciężczyni
Proste, długie, „bohaterskie”. Trudno odmówić ich właścicielce ambicji i zdecydowania. Decyzje nadal będzie podejmować sama, chociaż chętnie – i asertywnie – wysłucha cudzych pomysłów. Czeka ją również znaczące wyróżnienie. I choć do nagród zdolna aktorka (kokieteryjnie nazywająca siebie planktonem wśród gwiazd) zdążyła już przywyknąć, ta sprawi jej szczególną radość.

reklama

Oczy, które widzą więcej
Duże, szeroko rozstawione. Takie oczy należą do ludzi, którzy widzą więcej od innych. Obserwowanie świata jest ich wielką pasją. Dzięki temu nie koncentrują się wyłącznie na sobie – nawet ci, którzy są artystami. Czyni ich to też doskonałymi rodzicami. Aktorka pewnie dzierży ster. Nie pozwoli nikomu ingerować w swoje życie zawodowe ani wychowanie dziecka. Tak daleko posunięta niezależność i ostrożność niesie z sobą pewien rodzaj samotności. Na szczęście to przejściowe.

Usta do smakowania życia
Wydatne, „całuśne”. Według psychofizjonomiki to usta osoby bardzo uczuciowej. I takiej, dla której ogromnie ważna jest sfera zmysłów. Są zatem wręcz stworzone do pocałunków, ale również do smakowania życia. Aktorkę czekają miłe spotkania, smakowite ucztowanie – nie tylko w sensie dosłownym – i ciepłe chwile przy kawie. Nawet jeśli nie na wszystkie z góry się ucieszy, musząc czasem zostawić w domu swojego małego synka...

Szczęka łasucha
Szeroka, ale delikatna. Wskazuje głównie na silny charakter, ale również na skłonności do tycia. Tabloidy już tropią, czy zarzuciła dietę po porodzie... Ale właścicielka takiej szczęki rzeczywiście powinna uważać na to, ile i co je. A że nie zabraknie osób, z którymi będzie można uczcić miłe chwile, aktorkę czeka wiele okazji do... nauki wyrzeczeń. Nie będzie temu sprzyjało częste przebywanie z najbliższymi w domu... Spójrzmy.


Opracowała Magdalena Gryckiewicz,
doradca osobisty, intuicjonistka, tarocistka, znawczyni Tybetańskiej Wyroczni MO;
psychofizjonomiką zajmuje się od wielu lat
Fot. KAPIF

Źródło: Wróżka nr 7/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl