Dzięcioł

Zapobiegliwy gospodarz. Z natury łagodny i nieśmiały, nie potrafi się rozpychać łokciami. Jest podporządkowany żywiołowi Wody, która odpowiada za emocje i wrażliwość – w tym przypadku graniczy ona z drażliwością.

Dzięcioł długo rozpamiętuje każdą przykrość. Dlatego też ostrożnie zawiera znajomości. Ale gdy zaufa, staje się najlepszym przyjacielem na świecie. Ma dużo energii i wewnętrznego ciepła. Skrzywdzony, zamyka się w sobie. W pracy nie lubi wychodzić przed szereg. Atmosfera jest dla niego ważniejsza niż zarobki. Nie marzy o wielkiej karierze zawodowej, cieszą go małe, poparte solidną pracą sukcesy. Lubi swoją pracę i angażuje się w nią z całkowitym poświęceniem. W uczuciach ceni stabilizację. Rodzinę otacza nadzwyczajną troską, martwiąc się nie tylko o byt materialny, ale i o sferę ducha.

Jeśli urodziłaś się w totemie Dzięcioła, otworzy się przed tobą świat tajemniczych wydarzeń i magii. Nowe miejsca, które odwiedzisz  w czasie letnich wyjazdów, zainspirują cię do duchowych poszukiwań. Wrócisz odmieniona, bardziej radosna i spokojna. Nawet ci, którzy dotąd nie zwracali na ciebie uwagi, teraz nie będą w stanie oprzeć się twojemu urokowi. W kasie wiać będzie pustką, ale nie przejmiesz się tym.

Korzystny dzień tygodnia: poniedziałek / pora dnia: 9 – 11 i 21 – 23
Astrologiczni bracia: Wąż, Wilk, Bóbr
Talizmany (roślina / kamień): dzika róża / karneol
Kolor: różowy  

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020