Niedźwiedź

Praktyczny pedant. Urodzony w miesiącu, gdy przyroda wzywa do zbierania plonów, znajduje się pod wpywem Wiatru Południowego, czyli z kierunku Ognia i Słońca.

Lubi stabilność, bezpieczne i przewidywalne sytuacje. Dlatego zamiast spontanicznych wystąpień, woli obserwować rozwój wypadków z dystansu. Skromny  i powściągliwy, od małego ceni sobie porządek. Nie jest duszą  towarzystwa, ale gdy się rozkręci, imponuje błyskotliwością  i dowcipem. Świetnie przystosowuje się do otoczenia. W pracy jest  solidny i obowiązkowy, ale choć kompetencjami przewyższa większość współpracowników, to rzadko zajmuje kierownicze stanowisko.

Najbliższe tygodnie przyniosą wzruszające spotkania z dalszą rodziną i dawnymi znajomymi. Przez jakiś czas będziesz żyć przeszłością, wracać wspomnieniami do starych przyjaźni i miłości. Niektóre z nich postanowisz odnowić. I choć w kilku przypadkach się rozczarujesz,  to przekonasz się, że z kimś, kto kiedyś był ci bardzo bliski, wciąż wiele cię łączy. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale pamiętaj  – od każdej reguły są wyjątki. A że nie samymi uczuciami Niedźwiedź żyje, spodziewaj się nagrody. I to z najmniej oczekiwanej strony.

Korzystny dzień tygodnia: środa / pora dnia: 13 – 15
Astrologiczni bracia: Gęś, Bóbr
Talizmany (roślina / kamień): fiołek / ametyst
Kolor: brązowy, fioletowy  

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020