Wąż

Ekspert duszy. Żywioł Wody do spółki z Wiatrem Zachodnim obdarzają go silną intuicją. Jest znakomitym obserwatorem. Sam jednak pozostaje tajemniczy. Nawet najbliżsi nie znają całej prawdy o nim.

Zawsze stawia na swoim i osiąga zamierzony cel. Jego relacje z innymi są niełatwe, bo trudny z niego partner. Bywa zaborczy i zazdrosny, lubi też okazywać swoją wyższość. Nieoceniony jako przyjaciel, skrajnie niebezpieczny jako wróg. Potrafi być złośliwy, a jego riposty trafiają w najczulszy punkt przeciwnika. W pracy ma problem z podporządkowaniem się szefowi. Mówi to, co myśli, dlatego często się naraża. Sukces zapewniają mu upór i determinacja.

Czeka cię uczuciowa rewolucja. Jeśli jesteś sama, w najbliższych tygodniach znajdziesz swoją drugą połówkę. A jeśli jesteś w związku, przed wami same szczęśliwe chwile i namiętne noce. Uwaga! Może  to być brzemienne w skutki. O ile życie prywatne przyniesie ci same radości, to w pracy będziesz musiała się bardziej postarać. Przekonasz się, że nie ma nic za darmo. Jeśli chcesz więcej zarabiać, musisz też więcej z siebie dawać. Jeżeli marzy ci się wyjazd w egzotyczne miejsce, zacznij na niego oszczędzać – szybko zbierzesz potrzebną sumę.

Korzystny dzień tygodnia: wtorek / pora dnia: 5 – 7 i 17 – 19
Astrologiczni bracia: Wilk, Dzięcioł
Talizmany (roślina / kamień): oset / malachit
Kolor: purpurowy, pomarańczowy

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020