Gęś

Siła spokoju. Ma potrzebę trwania w bezpiecznym układzie. Zwykle poważna i zamknięta w sobie. Nieufność i małomówność utrudnia jej kontakty.

Długo trwa, zanim otworzy się przed kimś. Z pozoru wydaje się zdystansowana i oziębła, ale nic bardziej mylnego. Dobrze wie, czego chce. Po prostu nigdy nie działa pod wpływem impulsu. Wszystko musi zaplanować w najdrobniejszym szczególe. Jest pracowita i obowiązkowa, ma talent techniczny i organizacyjny. Marzy o wysokich stanowiskach, ale nie uznaje dróg na skróty.  W imię obowiązku potrafi się zdobyć na wiele wyrzeczeń.

W najbliższych miesiącach masz szansę pomnożyć majątek. Będziesz walczyć o dodatkowe zlecenia. Jeśli je zdobędziesz, zarobisz duże pieniądze. Podczas zakupów nie trać głowy. Nie daj  się skusić ani na luksusy, ani na tandetę ze straganu. Bądź rozsądna,  jak zawsze, i postaraj się zachować umiar. Praca będzie dla ciebie ważniejsza niż miłość, ale nie rezygnuj z randek. Tym bardziej,  że zainteresowanych spotkaniem z tobą sam na sam nie zabraknie. 
Gęsi w związku powinny wygospodarować przynajmniej jeden wieczór w tygodniu tylko dla siebie i…
robić to, na co przyjdzie im ochota!

Korzystny dzień tygodnia: sobota / pora dnia: 9 – 11 i 21 – 23
Astrologiczni bracia: Bóbr, Niedźwiedź, Kruk
Talizmany (roślina / kamień): brzoza / kwarc
Kolor: biały, srebrny
 

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020