Sowa

Z pozoru spokojna i wyważona, życie traktuje jak pasmo przygód. Nie waha się podejmować nawet największego ryzyka. Bystra i energiczna, szybko i łatwo się uczy i chętnie zgłębia nowe dziedziny wiedzy.

Pod warunkiem jednak, że uzna je za fascynujące, inaczej  – nic z tego. Jest podporządkowana żywiołowi Ognia. Ten jednak nie bucha nieokiełznanym płomieniem, ale tli się spokojnie, podtrzymywany przez zimny Wiatr Zachodni. W pracy Sowa nie znosi zależności.  Żeby w pełni wykorzystać jej możliwości, należałoby jej powierzyć samodzielne stanowisko. Szczerość Sowy graniczy często z brakiem taktu, dlatego co wrażliwsi omijają ją szerokim łukiem. Ale i tak zawsze otoczona jest gromadą przyjaciół.

Możesz znaleźć się na cenzurowanym. W praktyce oznacza to albo niezbyt przyjemną rozmowę z szefem na temat wywiązywania się z obowiązków, albo wezwanie do Urzędu Skarbowego. Również dzieci widzą więcej, niż ci się wydaje, pilnuj więc, by nie tylko je pouczać, lecz także samej dawać dobry przykład. Na urlopie będziesz bawić się doskonale, zwłaszcza jeśli wybierzesz gwarny kurort. Nawiążesz nowe znajomości, zawrócisz  w głowie kilku facetom. Sowy w związkach powinny jednak uważać,  bo granica, za którą flirt staje się romansem, jest bardzo cienka.

Korzystny dzień tygodnia: czwartek / pora dnia: 7 – 9 i 19 – 21
Astrologiczni bracia: Orzeł, Łosoś
Talizmany (roślina / kamień): świerk / obsydian
Kolor: złoty, czarny  

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020