Wydra

Artystyczna dusza. Podobnie jak inni członkowie klanu Motyla, Wydra kipi pomysłami. Otwarta i tolerancyjna, żyje w zgodzie z całym  światem.

Dzięki Północnemu Wiatrowi intryguje ją to, co niezwykłe, niewyjaśnione. Nie można się z nią nudzić. Inteligencja i bezpretensjonalny sposób bycia Wydr budzi wprawdzie zazdrość bliźnich, ale już ich niezależność często wywołuje konflikty z przełożonymi. Urodzonych w tym totemie nie sposób zmusić do zrobienia czegoś, na co nie mają ochoty lub w czym nie widzą sensu. Skrupulatni i solidni, dążą do celu. Choć są indywidualistami (również w kwestiach uczuciowych), świetnie współpracują w grupie, bo mają otwarty umysł i potrafią spojrzeć na problem z wielu różnych stron.

Lato przyniesie ci stabilizację. Może dostaniesz umowę na czas nieokreślony albo kupisz upragnione mieszkanie i zaczniesz je urządzać? Tak czy owak, na tym fundamencie będziesz mogła budować swoją przyszłość. Jeśli jesteś sama, znajdzie się ktoś, kto na górskim szlaku poda ci ramię, byś się na nim mogła wesprzeć. W domu czeka cię niespodziewana wizyta krewnych lub znajomych. Nawet jeśli jest ci nie na rękę, postaraj się być uprzejma. Wkrótce goście sobie pojadą i odetchniesz z ulgą.

Korzystny dzień tygodnia: sobota / pora dnia: 11 – 13 i 23 – 1
Astrologiczni bracia: Kruk, Orzeł, Jeleń
Talizmany (roślina / kamień): osika / srebro
Kolor: srebrny  

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020