Bóbr

Pewniak. Na Bobrze zawsze można polegać. Jest członkiem klanu Żółwia, podporządkowanego żywiołowi Ziemi, więc nie buja w obłokach.

Kocha spokój i wygodę, i za nic nie da się namówić  na jakiekolwiek ryzyko. W ogóle nie da się Bobra przekonać, by zrobił coś, na co nie ma ochoty. Jest wielkim łakomczuchem i największą przyjemność sprawia mu jedzenie. Z natury leniwy, nie lubi się wysilać, chyba że… w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze albo miłość. W tej ostatniej kwestii nie jest przesadnie wylewny. Pracuje powoli,  we własnym tempie i nie należy go poganiać.

Już od kilku tygodni marzysz o odpoczynku i ciągniesz resztką sił. Nie czekaj dłużej, tylko pakuj się i jedź. Choćby na działkę – byle dalej  od pracy i obowiązków. Jak kania dżdżu potrzebujesz ciszy, spokoju i otwartych przestrzeni. Między nimi odetchniesz wreszcie pełną piersią, zyskasz wewnętrzny spokój i na nowo uwierzysz w swoje siły.  Odkryjesz też nowe hobby. Tylko nie myśl od razu, jak na tym zarobić (nawet jeśli to w ogóle możliwe)! Choć raz zmęcz się wyłącznie dla własnej satysfakcji. Pod koniec lata czeka cię wiele wzruszeń...

Korzystny dzień tygodnia: piątek / pora dnia: 5 – 7 i 17 – 19
Astrologiczni bracia: Dzięcioł, Niedźwiedź, Gęś
Talizmany (roślina / kamień): kamasja / chryzokola
Kolor: niebieski, żółty  

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020