Orzeł

Symbol wolności i niezależności. Poskromienie go to wielka sztuka. Działa spontanicznie. Podporządkowany żywiołowi Ognia, za nic ma ostrożność i rozwagę.

Lubi wyzwania i nie zna strachu. Przynależność do klanu Jastrzębia czyni z niego materiał na stuprocentowego bohatera. Uparcie dąży do celu i nie załamuje się porażkami. Roznosi go energia. Ma swoje własne zdanie na każdy temat i wszystko wie najlepiej. W pracy chce być przywódcą, bo woli rządzić, niż słuchać, ale trzeba przyznać, że jest doskonałym organizatorem i potrafi motywować innych. Również w domu ostatnie zdanie należy do niego, ale za to jaki jest namiętny…

Zamiast o urlopie w najbliższym czasie będziesz myśleć tylko o pracy. W dodatku staniesz się bardziej zdyscyplinowana i cierpliwa, więc masz szansę wreszcie dopiąć swego. Twoje ambicje nie będą jednak wszystkim w smak. Po drodze nie uda ci się więc uniknąć kilku konfliktów. Dlatego lepiej pilnuj swoich spraw i rób wszystko sama. Do końca lipca sytuacja w pracy wyklaruje się na tyle, że w sierpniu będziesz mogła spokojnie pojechać na zasłużone wakacje. Zabierz ze sobą najbliższych, bo inaczej poczują się zaniedbywani. Samotne Orły mogą liczyć na wzrost zainteresowania płci przeciwnej.

Korzystny dzień tygodnia: wtorek / pora dnia: 3 – 5
Astrologiczni bracia: Łosoś, Sowa
Talizmany (roślina / kamień): mlecz / opal
Kolor: żółty, zielony  

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020