Jeleń

Nie zna wytchnienia. Stale goni za nowym. Podobnie jak jego  bracia z klanu Motyla, Kruk i Wydra, ucieka przed nudą, która przytłacza i odbiera radość życia.

Jelenie to istoty stadne  – uwielbiają poznawać nowych ludzi i czarować rozmową. W towarzystwie Jeleń błyszczy inteligencją, polotem i poczuciem humoru. Dużo czyta, poszerza wiedzę, jest na bieżąco z najnowszą techniką. Jego ciekawość bywa jednak męcząca dla innych.  Ma wszechstronne zdolności, i to w tak różnych dziedzinach, jak sztuka, humanistyka, nauki ścisłe i technika, ale chaotyczność i niecierpliwość nie pozwalają mu doprowadzić wielu rzeczy do końca.

Będziesz wyciszona i mniej aktywna niż zwykle. To pora, by się zatrzymać, zastanowić nad sobą, przemyśleć różne sprawy. Choć tego lata niewiele uda ci się dokonać, za parę miesięcy nie uznasz tego za czas zmarnowany. Zwłaszcza jeśli spędzisz go z najbliższymi. Wspólny wyjazd pomoże wam na nowo zbliżyć się do siebie. Jeśli twój związek wisi na włosku, macie szansę go uratować, pod warunkiem, że wybaczycie sobie nawzajem  i nie będziecie wracać do przeszłości. Nie poznasz teraz zbyt wielu nowych ludzi, a jeśli nawet, będą to tylko przelotne znajomości.

Korzystny dzień tygodnia: środa / pora dnia: 7 – 9 i 19 – 21
Astrologiczni bracia: Kruk, Wydra
Talizmany (roślina / kamień): krwawnik / agat
Kolor: żółty, niebieski  

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020