Co czeka Anię Rusowicz

Zmierzenie się z legendą sławnego rodzica nie jest łatwe dla żadnej młodej artystki. Piosenkarka Ania Rusowicz rzuciła wyzwanie, przyjmując nazwisko swojej mamy Ady, którą straciła w tragicznym wypadku, gdy miała kilka lat. Ania w tym roku została laureatką prestiżowych Fryderyków. Jak rozwinie się jej kariera? Czy w życiu prywatnym będzie mogła świętować równie wielkie sukcesy?

Co czeka Anię Rusowicz?Postaramy się odpowiedzieć, posługując się chińską sztuką czytania ztwarzy. Jiang Mian liczy sobie 2000 lat. Opiera się naprzekonaniu, że twarz odzwierciedla stan ducha. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć drugiego człowieka iwywróżyć, cojest mupisane. Przyjrzyjmy się więc uważnie twarzom, które dobrze znamy – awyczytamy przyszłość ich właścicieli.

Brwi świadczące o... męstwie
Długie i gęste, są cechą osób, które nie boją się odzywać i mieć swojego zdania. Piosenkarka nie ma trudności również z wyrażaniem uczuć, co można zweryfikować, słuchając, jak udziela wywiadów. Wygląd jej brwi świadczy też o dużym indywidualizmie. Co ją czeka w najbliższym czasie? Na pewno wiele wyzwań, do których podejdzie z wielką dozą „męstwa” i asertywnością. Nie będzie się bała, wątpiła w siebie, ale może być ostrożna – a to z racji poprzednich doświadczeń, które nauczyły ją nieufności. Przed nią jeszcze wiele starań, przygotowań do dalszych wyzwań oraz… nauki. A że już obecnie dużo dzieje się w jej życiu zawodowym? To dopiero początek!

Twarz silnej kobiety
Śliczna buzia młodej piosenkarki nie jest żadnym z czystych typów twarzy wyróżnianych przez sztukę Jiang Mian. To połączenie „Muru” (oblicza o kształcie poziomego prostokąta) i krągłego „Księżyca”. „Murowatość” zapewnia pani Ani świetną intuicję. Jak wynika z samej nazwy takiej twarzy, jej posiadacze potrafią się skutecznie bronić przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi. Lekka księżycowa krągłość dodatkowo pomaga przetrwać nawet w naprawdę trudnych sytuacjach. Uzbrojona w cechy tych dwóch typów, piosenkarka będzie sobie świetnie radziła zarówno jako partnerka, jak i „kobieta pracująca” – choć najlepiej, mimo wszystko, w pojedynkę. Mając tak silną osobowość, nie będzie potrzebowała wsparcia – to inni wzmocnią się przy niej.

reklama

Oczy, które uwodzą
Przed takim „panoramicznym” spojrzeniem nic się nie ukryje, żaden szczegół nie umknie jej uwagi. Osobie o takich oczach nie sposób odmówić tego, że potrafi słusznie ocenić ludzi czy sytuację. Lekko opadające na środku powieki wskazują na to, że piosenkarka umie kontrolować emocje, ale i na to, że posiadła w stopniu doskonałym trudną sztukę uwodzenia. Ta sztuka może się wkrótce przydać, bo przed panią Anią bardzo romantyczny czas, który pozytywnie nastroi ją do życia.

Mocna szczęka
Wraz z dużymi policzkami składa się na wygląd osób, które potrafią pracować wydajnie tylko przy ustalonych z góry, jasnych warunkach. Nie znoszą sytuacji, gdy nie można być sobą, trzeba „grać”, udawać kogoś, kim się nie jest. Mocna szczęka u pani Ani wskazuje również na dużą siłę charakteru, nieuleganie wpływom innych osób. Powinna jednak uważać na to, co je, bo może mieć duży apetyt, który odbije się na jej sylwetce.


Opracowała Magdalena Gryckiewicz, doradca osobisty, intuicjonistka, tarocistka,
znawczyni Tybetańskiej Wyroczni MO, psychofizjonomiką zajmuje się od wielu lat

fot. KAPiF

Źródło: Wróżka nr 8/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl