Nieuczciwa wróżka

Szukasz pomocy w magii i zwykle ją znajdujesz. Co jednak zrobić, gdy zawodzi osoba, która wybrałaś na przewodnika po jej tajemnym świecie?...

Wróżka od trudnych sprawRok temu byłam załamana: straciłam pracę, miałam problemy ze zdrowiem i odszedł ode mnie mąż. Wtedy wpadła mi w ręce gazeta, w której ogłaszała się wróżka. Umówiłam się, wysłuchała mnie i postawiła karty. Wróżba spełniła się co do joty.

Znalazłam pracę, mąż wrócił, a choroba okazała się nie tak groźna, jak się wydawało. Zaufałam wróżce i co jakiś czas do niej chodziłam. Później jednak przestałam, bo wszystko układało się dobrze, nie miałam już pytań. I wtedy zaczęłam dostawać od niej niepokojące esemesy, np. „Widzę czarne chmury zbierające się nad twoim domem. Wielkie niebezpieczeństwo grozi tobie i twoim najbliższym. Jeszcze nie jest za późno, by mu zapobiec. Skontaktuj się ze mną”.

Ignorowałam je, ale ciągle przychodziły, coraz straszniejsze. Zadzwoniłam do niej i zażądałam, by przestała je wysyłać. Odpowiedziała, że nie darowałaby sobie, gdyby spotkała mnie tragedia, bo ona mnie nie ostrzegła. Od tego czasu żyję w napięciu, czekam, aż zdarzy się coś złego. Wiele spraw zaczyna się sypać.
Czy powinnam pójść do tej wróżki?~Zofia

reklama

To nie ty, Zofio, potrzebujesz wróżki, lecz ta kobieta, zwana wróżką, potrzebuje pomocy i terapii. Zastanawiasz się, czy ona chce cię naciągnąć, ale sprawa jest bardziej skomplikowana. Wygląda bowiem na to, że klienci są jej potrzebni do zapewnienia sobie poczucia bezpieczeństwa – jednak nie tylko materialnego, ale również emocjonalnego. Nagabywanie klienta czy pacjenta jest wysoce nieetyczne i świadczy co najmniej o niedojrzałości, a może nawet o poważnych zaburzeniach.

Wszystko wskazuje na to, że ta kobieta nabrała nawyku brania całkowitej odpowiedzialności za osoby zgłaszające się do niej i nadmiernego przywiązywania ich do siebie. Lubi manipulować ludźmi i mieć nad nimi pewien rodzaj władzy. Może to też być prozaiczny i trywialny sposób na zapewnienie sobie stałych dochodów.

Co jednak powinnaś zrobić w tej sytuacji? Próbowałaś przeprowadzić rozmowę, więc pozostaje ci już tylko zerwać kontakt, podając bez obawy i szczerze powód. Wróżka musi nauczyć się respektowania granic – w tym również granic twojej prywatności – zanim znów będzie mogła skutecznie i z pokorą pomagać innym.

Rozwiązanie, które proponuję, może okazać się korzystne dla obu stron: ty zaoszczędzisz pieniądze i znajdziesz w sobie siłę do samodzielnego brania się za bary z losem lub zwrócisz się ku innej formie pomocy, a wróżka – być może – pójdzie na terapię, a na pewno straci część tupetu. I życie znów nabierze barw – czego obydwu życzę z całego serca!


Grażyna Rozmysłowicz
bioenergoterapeutka i jasnowidząca, pomaga ludziom od 15 lat
www.grazyna.waw.pl


Rozwiąż swój problem z „Wróżką”!
Masz problem, który dotyczy spraw tajemnych i nie umiesz sobie z nim poradzić?
Napisz, a nasi eksperci spróbują znaleźć rozwiązanie.
Na listy czekamy pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub ul. Malczewskiego 19, 02-612 Warszawa

Źródło: Wróżka nr 9/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020