Gdy dzieci nie ma w domu...

Co zrobi Twój partner, gdy dzieci (wreszcie) opuszczą dom, wyjadą na wakacje lub wyprowadzą się od was? Będzie wciągał cię w niekończące się wspomnienia czy spakuje was oboje, i zorganizuje długo odkładaną podróż?...

Gdy dzieci nie ma w domu...● BARAN spełnia marzenia
Od dawna ma zarezerwowane bilety na wycieczkę objazdową po Europie. Żeby odwrócić twoją uwagę od pustego domu, porywa cię w podróż życia!

● BYK rozkoszuje się spokojem
Wyciąga się na kanapie, włącza ulubioną muzykę i obwieszcza: „Nareszcie sami”. Bo po co się martwić o dzieci. Jak czegoś będą chciały, to zadzwonią.

● BLIŹNIAK sprowadza kumpli
Wolna chata? To okazja, by sprosić kolegów. I oglądać mecze. A ty masz  teraz tyle wolnego czasu, że możesz zrobić dla wszystkich kanapki!

● RAK ucieka we wspomnienia
Brak mu codziennych rytuałów i dyskusji politycznych z synem. Wyciąga rodzinny album i wspomina. Po godzinie oboje ryczycie jak bobry.

● LEW snuje plany
Może zająć się sobą! Zaczyna marzyć, że dokona czegoś, napisze książkę. Tobie podaruje kolię – na gali Nobla trzeba się pokazać…

reklama

● PANNA robi porządki
Znajduje stary zeszyt córki i upiera się, by go jej oddać. Po pierwszym szoku bierze się za doktorat, do czego ciebie też namawia.

● WAGA zajmuje się tobą jak dzieckiem
Jego spokój to balsam na twoje rozterki. Cierpliwie przekonuje, że dzieciom nie dzieje się krzywda i nie trzeba ich odwiedzać o 12 w nocy.

● SKORPION myśli tylko o jednym
Gdy tylko za dziećmi zamkną się drzwi, rzuca się na ciebie. Chce kochać się na kuchennym stole i przed tym wielkim lustrem w przedpokoju!

● STRZELEC znika razem z dziećmi
Dla niego wyprowadzka pociech to absolutna wolność, więc… spodziewaj się go w przyszłym miesiącu. Masz zatem z głowy i dzieci, i męża!

● KOZIOROŻEC rzuca się w wir pracy
Nawet jeśli mu smutno, nigdy się do tego nie przyzna. Żeby coś się działo, zarządza remont. Możesz mu pomóc albo ulotnić się z domu.

● WODNIK oddaje się pasji
Wyciąga z piwnicy swoje modele do sklejania, armię ołowianych żołnierzyków. W końcu może zająć się swoim hobby. Tobie też to radzi.

● RYBA zaczyna nowe życie
Namawia cię, żebyście sprzedali mieszkanie i wyprowadzili się  na wieś. Będziecie mogli wreszcie żyć zgodnie z naturą i chodzić rano  na bosaka po rosie. A dzieci i wnuki przyjadą na wakacje.

Źródło: Wróżka nr 9/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl