Dwójka 2013

Dwójka 2013Pokażesz, na co cię stać, a twoje akcje pójdą w górę!

DWÓJKO, przed tobą ósmy rok numerologicznego cyklu – czas zysków, zbierania plonów. To rok, w którym masz szansę zostać doceniona i wystawiona za przykład dla innych. Może czeka cię wyróżnienie w pracy, zwłaszcza jeśli ostatnio nie awansowałaś, prawdopodobnie też otrzymasz nowe, odpowiedzialne zadania. Nie nadużywaj tylko swojej władzy, uważaj, by sodówa nie uderzyła ci do głowy, bo stracisz sympatię ludzi. Postaw na skromność, a wyjdziesz na tym najlepiej. W domu warto tupnąć nogą i pogonić rodzinę do pomocy.

Będziesz wypoczęta i dumna z siebie. Ósemka doda ci pewności siebie i siły przebicia, więc odważ się wreszcie spełniać swoje marzenia. A że pieniądze będą cię w tym roku wyjątkowo lubiły, nie musisz praktycznie liczyć się z kosztami. Czy to egzotyczna podróż, czy drogi samochód albo nawet nowe mieszkanie – w tym roku wszystko jest w zasięgu twoich możliwości. Wyjątkowe szczęście będziesz mieć w kwestiach związanych z zakupem nieruchomości, jeśli więc marzysz o przeprowadzce, to idealny moment. Szukaj korzystnych ofert, a być może już wkrótce zamieszkasz we własnym domu.

Z powodzeniem możesz także zakładać własny biznes. Masz szansę wyrosnąć na lidera w branży i wykosić konkurencję.

W sprawach sercowych przełam w końcu nieśmiałość. Nie musisz czekać, aż ktoś się tobą zainteresuje, przyspiesz sprawę i wyjdź z inicjatywą. Pamiętaj tylko, że ilość nie musi przechodzić w jakość – lepiej poszukaj tego jedynego, zamiast flirtować z połową miasta. A jeśli masz partnera, nic was nie rozdzieli.

KO
 

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020