Trójka 2013

Trójka 2013Zakończ stare sprawy i patrz z nadzieją w przyszłość!

TRÓJKO, jesteś już w roku dziewiątym – ostatnim w dziewięcioletnim cyklu. To czas podsumowań, bilansu i robienia porządków.

Z pomocą Dziewiątki uda ci się pozbyć złych nawyków, rzucić palenie, pożegnać zbędne kilogramy. Warto przejść na dietę, zastosować kurację ziołową lub głodówkę, dzięki którym pozbędziesz się z organizmu nadmiaru toksyn. A ze swego otoczenia czas odsunąć toksycznych ludzi, którzy zatruwali ci życie. Trudniej będzie, jeśli masz taką osobę w rodzinie, ale Dziewiątka pomoże uzdrowić wzajemne relacje, wybaczyć winy i zacząć wszystko od nowa. W przyjaźni unikniesz rozczarowań, jeśli zachowasz minimum ostrożności. Ewentualnych porażek nie warto jednak rozpamiętywać. Idź do przodu bez oglądania się za siebie.

Niektórym Trójkom może zacząć doskwierać samotność. Nie rzucajcie się desperacko w pierwsze lepsze ramiona. Rok dziewiąty nie sprzyja nawiązywaniu trwałych relacji. Macie skłonność do idealizowania partnerów, a stąd najprostsza droga do miłosnego zawodu. Jeśli nie chcesz, by ktoś złamał ci serce, baw się, korzystaj z życia, ale nie rób długoterminowych planów.

Pamiętaj, że w tym roku wiele twoich spraw się zakończy, by zrobić miejsce na nowe wyzwania w kolejnych latach. Wymieć więc z serca dawne miłości, wyrzuć zdjęcia i pamiątki po eks i zmień coś w swoim wyglądzie. Gdy odetniesz się od przeszłości, poczujesz ulgę i radość. Trójki w związkach mogą zacząć się nudzić, ale nie rozglądajcie się na boki. Nawet niewinny flirt może być początkiem końca.

Za to na brak pieniędzy nie będziesz narzekać, bo... wreszcie nauczysz się oszczędzać!

KO
 

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl