Czwórka 2013

Czwórka 2013Idź śmiało do celu, odważnym szczęście sprzyja!

CZWÓRKO, nic nie przyjdzie ci samo – tylko od ciebie zależy, czy i w jakim stopniu wykorzystasz okazje, które ześle ci Los. A będzie on w roku pierwszym wyjątkowo dla ciebie łaskawy. Nie bój się nowych wyzwań, jeśli dostaniesz propozycję wyjazdu, przeprowadzki, nowej pracy, bierz byka za rogi. Szybko zauważysz, że cały świat skrycie ci sprzyja – znajdujesz się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie.

W pracy musisz być bardziej stanowcza, pewna swoich decyzji, a wtedy ludzie zaczną postrzegać cię jako liderkę. Łatwo też stawisz czoła nowym zadaniom, wyjdziesz na prowadzenie i umocnisz swoją pozycję. Jeśli od lat czekasz na awans, teraz możesz zostać doceniona. Pójdą za tym oczywiście większe pieniądze, tak że będziesz mogła pozwolić sobie na to, co dotąd pozostawało tylko w sferze marzeń. Odważnie inwestuj, działaj z rozmachem, spełniaj marzenia. Możesz nawet wygrać większą sumę w grach hazardowych, szczęście sprzyja ci bowiem jak rzadko kiedy.

Wiele Czwórek rok 2014 powita w nowym domu lub... z nowym partnerem u boku. W miłości – co nietypowe dla ciebie – warto pójść za głosem serca. Może skończyć się to romansem, a nawet ślubem. Znajdź w sobie dość odwagi i pewności siebie, by zrobić pierwszy krok. Kto wie, może druga strona tylko na to czeka!

Jeśli masz stałego partnera, wasza miłość wybuchnie na nowo. Takie okoliczności, jak wspólna egzotyczna podróż, przeprowadzka na swoje lub wyfrunięcie dzieci z gniazda pozwolą wam na nowo
odnaleźć namiętność i cieszyć się sobą jak za dawnych lat.  

KO

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl