Piątka 2013

Piątka 2013Cierpliwością i dyplomacją osiągniesz każdy cel!

PIĄTKO, w roku 2013 możesz wreszcie ułożyć sobie życie. Los ześle ci wiele szans na znalezienie drugiej połowy. Musisz tylko zdobyć się na trzeźwą ocenę potencjalnych kandydatów, bo gdy za mocno się chce, można uwierzyć, że ktoś bardzo taki sobie jest tym wymarzonym.

Te Piątki, które już mają partnera, zamarzą o obrączce na palcu i niewykluczone, że nim rok się skończy, staniecie przed ołtarzem. Przestań gnać na oślep przed siebie, stań się ostrożniejsza i bardziej wybredna w wyborze propozycji tak zawodowych, jak miłosnych czy towarzyskich. Tych zresztą nie będzie tak dużo jak w 2012.

To drugi rok numerologiczny, gdy od swoich spraw ważniejsze stają się problemy innych. Dla ciebie okaże się on egzaminem z empatii, życzliwości i altruizmu. Może ktoś z przyjaciół lub sąsiadów potrzebuje pomocy? Może krewni chcieliby odnowić kontakty? Nie czekaj, aż ktoś sam się zgłosi – łap za telefon.

Jeśli szukasz pracy, warto przypomnieć się w miejscu, w którym kiedyś pracowałaś. Może znów będziesz tam potrzebna. Ludzie będą ci wyjątkowo życzliwi i wiele dla ciebie zrobią. Ciekawą propozycję mogą złożyć ci także znajomi lub rodzina – pamiętaj jednak, że łączenie interesów z przyjaźnią nie zawsze się udaje. Pieniędzy ci nie zabraknie, choć kokosów w tym roku nie zarobisz. Nie dlatego, że byś nie mogła – po prostu liczyć będą się dla ciebie inne sprawy.

Za to chętnie wspomożesz potrzebujących. Może to być okrągła sumka wpłacona na organizację charytatywną, lub czworonożny przyjaciel przygarnięty za schroniska. 

KO

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl