Ósemka 2013

Ósemka 2013Pozwolisz sobie na niejedno szaleństwo i nie pożałujesz!

ÓSEMKO, piąty rok osobisty zapowiada się niespokojnie, nie przywiązuj się zbytnio do tego, co masz, bo za 12 miesięcy nic już może nie być takie samo. Kto wie, czy Los nie rzuci cię gdzieś daleko, nie tylko do innego kraju, lecz na inny kontynent. Podróżować możesz teraz częściej niż zwykle, w celach turystycznych, ale i zarobkowych.

Jeżeli zechcesz zmienić pracę, wybierz taką, która wiązać będzie się z częstymi wyjazdami.

To doskonały rok na przeprowadzki, kupno samochodu lub zrobienie prawa jazdy. A może wyciągniesz z piwnicy rower i na nim będziesz przemierzać ulice miasta, oszczędzając pieniądze na paliwo, a przy okazji szlifując kondycję? O formę warto szczególnie zadbać, bo będziesz w tym roku żyć szybko, w nieustannym biegu i ciągłych rozjazdach. Twój organizm musi być silny jak tur, by wytrzymać to szaleńcze tempo.

Warto więc zacząć uprawiać sport i zrobić badania kontrolne – nawet jeśli czujesz się dobrze. Zajmij się tym już teraz, bo im później, tym mniej będziesz mieć czasu. Każdy dzień będzie przygodą, przyniesie nowe wyzwania i możliwości. Nie uciekaj przed nimi – jeśli wykażesz się odwagą, inicjatywą i sporą dozą fantazji – osiągniesz sukces, o jakim ci się nie śniło.

W pracy wiele będzie się działo, ale w tym rozgardiaszu poczujesz się jak ryba w wodzie. Możliwe, że będziesz musiała pokierować większym zespołem, ale doskonale sobie poradzisz z tym zadaniem. Nikt tak jak ty nie potrafi motywować ludzi, by dali z siebie więcej. Szef doceni twoją przebojowość, możesz więc liczyć na awans i podwyżkę. W miłości wszystko może się zdarzyć – zarówno rozstanie z nudnym, skapciałym i niereformowalnym partnerem, jak i romans wszech czasów. Pójdziesz za głosem serca, a w łóżku bądź jak wulkan i realizuj swoje fantazję.

Wystrzegaj się tylko hazardu – bezgraniczna wiara w szczęście może cię słono kosztować.

KO
 

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020