Dziewiątka 2013

Dziewiątka 2013Miłość sprawi, że zobaczysz świat w piękniejszych barwach!

DZIEWIĄTKO, masz najlepszy od dziewięciu lat rok na znalezienie partnera. W ciągu najbliższych 12 miesięcy masz szansę spotkać swoją bratnią duszę. Możesz zakochać się od pierwszego wejrzenia i będziesz pewna, że to ten jedyny wymarzony na całe życie. Słuchaj intuicji, a na pewno się nie rozczarujesz.

Więcej energii powinnaś w tym roku poświęcić na zacieśnianie więzi rodzinnych i przyjacielskich. Nie pozwól, by poróżniły was tak banalne sprawy, jak pieniądze czy zwykła zazdrość. Jeżeli jesteście skłóceni od lat, najwyższy czas wybaczyć urazy, darować winy, więc pierwsza wyciągnij rękę na zgodę. Pomyśl o zaproszeniu krewnych na święta, wakacje, sama też nie odrzucaj zaproszenia od dalszej rodziny. Może odezwie się ktoś, kto niedawno dowiedział się, że jesteście spokrewnieni i będzie chciał nawiązać kontakt z odnalezioną rodziną. Wykorzystaj swoją szansę, bo szósty rok osobisty sprzyja scalaniu familii.

Dziewiątki po ślubie już niedługo bawić mogą dzieci, a jeśli twoje pociechy są już dorosłe – wnuki. Możesz również z powodzeniem zająć się upiększaniem mieszkania, kupować nowe meble, dodatki. Jeśli szukasz nowego domu, znajdziesz korzystną ofertę, a i z wzięciem kredytu nie powinnaś mieć problemów.

Zawrotna kariera raczej nie będzie ci teraz w głowie. Warto skupić się na małych sprawach i codziennych obowiązkach. Sprzyja ci jednak szczęście tam, gdzie trzeba zdobyć przychylność ludzi, zrobić dobre wrażenie, wzbudzić sympatię. Słuchaj rad starszych i bardziej doświadczonych. Najlepsze okażą się inwestycje w ziemię i nieruchomości.

Mimo chwilowych braków gotówki rok będzie stabilny pod względem finansowych. Głównie dzięki twojej oszczędności.

KO

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020