Koń 2013

Koń 2013Przed tobą czas zmian. Odważ się na nie i niczego nie żałuj!

To nie będzie łatwy rok dla rozbrykanych Koni, które będą musiały zatrzymać się w swoim szalonym pędzie. Przeszkody, które mogą się pojawić, sprawią, że będziesz musiał przemyśleć wiele rzeczy i zmienić niektóre plany. Zamiast szarpać się i złościć, lepiej spokojnie przeczekać gorszy okres. Tak naprawdę nie jest wcale źle.  Wykorzystaj ten czas na pracę nad sobą i naukę nowych rzeczy. Już niedługo wiatr znów rozwieje twą grzywę i ruszysz z kopyta!

Rok Węża przyniesie ci wiele towarzyskich okazji. Nie daj się dwa razy zapraszać na spotkania, zjazdy, imprezy czy wspólne wakacje ze znajomymi. Zrób  wszystko, by być najmilej widzianą osobą. Twój dom mógłby być bardziej otwarty. Wyjdź z inicjatywą i zaproś do siebie ludzi, przyjmuj i ugość najserdeczniej, jak umiesz. Starzy i nowi przyjaciele nie pozwolą ci zamartwiać się w samotności. Bo teraz bardziej niż dotąd tęsknić będziesz za miłością, za kimś, z kim można nie tylko pobawić się i porozmawiać, ale także przytulić. Nie szukaj tak desperacko, bo możesz źle trafić.

Twoja intuicja jest osłabiona, stanowisz więc łatwy cel dla wszelkiej maści podrywaczy z oszustami matrymonialnymi na czele. Zanim więc uwierzysz, że spotkałeś swoją drugą połowę, spójrz krytycznym okiem na tę osobę, a jeśli nie jesteś w stanie, zapytaj o opinię przyjaciół. Konie po ślubie powinny zadbać o swój związek. W pobliżu twojego partnera zacznie kręcić się ktoś inny. Trzymaj rękę na pulsie i nie wypuszczaj go nigdzie samego. Zwłaszcza na urlop.

Porzuć wątpliwości i sięgnij po sukces! Nie bój się, wszystko się ułoży. Kończysz właśnie 12-letni cykl, sam więc dojrzejesz do tego, by pozamykać pewne sprawy. Możliwe, że dojdziesz do wniosku, iż w obecnej pracy nic więcej już nie osiągniesz i aby się rozwijać, postanowisz poszukać nowego zatrudnienia. Albo zrozumiesz, że zawód, którego uczyłeś się i wykonywałeś przez lata, nie jest twoim prawdziwym powołaniem i poszukasz czegoś nowego, co sprawi ci autentyczną satysfakcję. Tak czy inaczej, pod koniec roku możesz być już na innym stanowisku, w innym miejscu. Nie oglądaj się wstecz i niczego nie żałuj.

Konie prowadzące własną działalność mogą borykać się z problemami. Zanim cokolwiek zrobisz, uważnie zapoznaj się z przepisami i – co najważniejsze – trzymaj się ich. Niewykluczone bowiem, że jakiś sfrustrowany urzędnik zagnie na ciebie parol i postanowi uprzykrzyć ci życie. Finansowo nie będzie to stabilny rok. Tłuste miesiące przeplatać będą się z chudymi, ale średnią uda ci się utrzymać całkiem przyzwoitą.

Trzeba będzie zwrócić większą uwagę na stan zdrowia. Może się zdarzyć nawrót starych dolegliwości. Jeśli w dzieciństwie cierpiałeś na alergię, zbadaj się, czy ta na pewno minęła. Może pewnych pokarmów nadal musisz unikać.? Uczulić mogą cię niektóre kosmetyki, więc – zwłaszcza kupując nowe – czytaj uważnie etykiety i wybieraj te, w których jest najmniej chemii.

 

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl