Małpa 2013

Małpa 2013Miłość da ci siłę, dzięki której pokonasz każdą przeszkodę.


Szalone, nieprzewidywalne Małpy powinny zwolnić w tym roku tempo. Najwyższy czas zająć się przyziemnymi sprawami, takimi jak mrówcza praca i zarabianie pieniędzy, które powinnaś skrupulatnie liczyć i... nie, nie wydawać, wręcz przeciwnie – oszczędzać. Wielkie plany, podróże i przygody może przyjdzie ci odłożyć na później. Nie dotyczy to, na szczęście, romansów – spokojnie możesz flirtować tak, jak lubisz. Dopisze ci szczęście w kontaktach z ludźmi, nie musisz więc obawiać się samotności.

Mało kto pozostanie teraz obojętny na twoje wdzięki. Powodzenie, jakim będziesz się cieszyć w pierwszej połowie roku, może jednak sprawić ci także sporo kłopotów. Na przykład takich, że staniesz się obiektem zazdrości, plotek i intryg, które mogą skutecznie zrujnować ci reputację. Powiesz: co z tego? Przecież i tak nigdy nie przejmujesz się tym, co myślą o tobie inni. Cóż, ty może nie, ale twoja rodzina już tak. Zanim coś zrobisz, pomyśl, jak odbiorą to twoi bliscy.

Poślubione Małpy powinny być ostrożne. Trudno będzie wam oprzeć się pokusie spotkania z partnerem sprzed lat, jeśli ten zapragnie odnowić kontakt. Możesz umówić się na niewinne spotkanie przy kawie, ale nie licz na to, że znów poczujesz te motylki w brzuchu. Lepiej darować sobie takie wrażenia.

Koniec symulowania roboty – teraz szef będzie uważnie ci się przyglądać. Skrupulatnie wywiązuj się więc z wykonywanych zadań i spędzaj więcej czasu na pracy, a mniej na towarzyskich pogawędkach. Najwyższa pora ukrócić przesiadywanie na kawie i papierosku. Ale przynajmniej będziesz pracować, czego nie mogą powiedzieć wszyscy, bo szykują się zwolnienia. Nie denerwuj się, nawet jeśli znajdziesz się na liście, ale uratuje cię bystrość i refleks. Kto wie, może szef zmieni zdanie i uzna, że jednak da ci jeszcze jedną szansę. Nie zmarnuj jej. Przyłóż się solidnie do pracy, nawet jeśli miałoby to oznaczać konieczność zostawania po godzinach.

Dopiero druga połowa roku sprzyja zyskom. Wtedy łatwiej będzie ci zabłysnąć i zaprezentować swoje talenty. Jeśli ktoś ze znajomych zaproponuje ci udział we wspólnym interesie, nie mów nie. Nawet gdy pomysł wydawać ci się będzie szalony. Czasem warto za-ryzykować, zwłaszcza gdy i tak nie masz stałego zajęcia lub praca w obecnym miejscu nie spełnia twoich oczekiwań. Jeśli prowadzisz własny interes, nie myl rodzinnych zobowiązań z biznesowymi i finansowymi kontaktami, bo długo nie wyplączesz się z niewygodnych zobowiązań.

Przede wszystkim przestań się tak denerwować. Nie pozwól, by drobiazgi wyprowadzały cię z równowagi. Zadbaj o swoją psychikę. Staraj się więcej wypoczywać, a wolny czas spędzać nie przed telewizorem, a na łonie natury. Ogranicz komputer i internet, wyłącz czasem telefon, sięgnij za to po książki. Kondycja ci dopisuje, ale to nie znaczy, że możesz odpuścić sobie codzienną dawkę ruchu. To nie tylko sposób na utrzymanie linii, ale też zdrowia. Ci, którzy uprawiają sport, są odporniejsi.   

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl