Wicca dla początkujących

Nastoletnia Czarownica. Wicca dla nowego pokoleniaCzy zastanawiałaś się kiedyś, jak wygląda życie prawdziwej czarownicy? Czy lata na miotle i gotuje wywary w wielkich kotłach, czy musi być straszna i stara, a jej domu strzeże czarny kot?

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę czarownice nie mają z tym nic wspólnego. Są radosne i dobre, potrafią kochać wszechświat, a wszechświat odwdzięcza się im, obdarzając tym, co najlepsze! Najważniejsze jednak jest to, że ty także może obudzić w sobie moc czarownicy.

Oto książka, która podpowie, jak to zrobić. Poznaj zbiór 75 zaklęć, które odmienią życie każdej nastolatki. Jeśli fascynuje cię magia i chcesz odkryć coś nowego, tutaj znajdziesz sposoby, aby  pokonać przeciwności losu, zdobyć wymarzoną miłość, przyciągnąć wspaniałych przyjaciół i mieć dobre relacje z rodziną.

Odkryj w sobie magiczne zdolności i zostań prawdziwą czarownicą, która zamiast latania na miotle będzie mogła zaczarować świat dokoła tak, by spotykały ją tylko pozytywne rzeczy. Zacznij życiową przygodę już teraz i dowiedz się, jak wykorzystać własną moc, aby zdobyć miłość, przyjaźń i szczęście.

Niezbędne wskazówki przekaże ci autorka, która przez czarowników nazywana jest Mamą. Dzięki jej radom dowiesz się, jak bezpiecznie zacząć przygodę z magią. Poznasz też sekret tworzenia zaklęć tak, aby były skuteczne. Nie zwlekaj, bo magia może działać już teraz.

 
"Nastoletnia Czarownica. Wicca dla nowego pokolenia"
Autor: Silver RavenWolf
Ilość stron: 296
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: B5
Cena: 39,90 zł z VAT
Wydawnictwo: Illuminatio
Więcej informacji: www.illuminatio.pl


Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl