Przyjaźń to dla mnie...

Dla jednych przyjaźń oznacza bezwarunkową lojalność po życia kres, dla innych to synonim dobrej zabawy w sprawdzonym gronie. A dla Ciebie przyjaźń, to...

Prawdziwa przyjaźń to...Baran: Wspólne przeżywanie emocji i przygód.
Zaciągnie przyjaciółkę na kurs szybowcowy albo na strzelnicę. I do nocnego klubu, by zabawić się, podrywać facetów, a potem wracać na piechotę koło cmentarza.

Byk: Dzielenie się i... wspólne ucztowanie.
Tylko najlepszej przyjaciółce pożyczy ulubioną sukienkę, prostownicę, a nawet samochód. Podzieli się też smakołykami z grilla. Jak tyć, to solidarnie!

Bliźnięta: Dyskusje, wymiana myśli.
Czytanie tych samych książek,wspólne oglądanie filmów. Dzielenie się każdą plotką wszelką możliwą drogą: telefoniczną, mailową itd.

Rak: Powierzanie sobie najskrytszych tajemnic.
Pewność, że ma do kogo zadzwonić w środku nocy albo przyjechać i wypłakać się w rękaw, bo ciasto wyszło z zakalcem i w ogóle cały świat się przeciwko niej sprzysiągł.

Lew: Pełna akceptacja.
Przyjaciel ma wspierać, dodawać wiaryw siebie, a nie wytykać błędy. Za taką osobą stanie murem w każdej sytuacji i podzieli się z nią ostatnim groszem.

reklama

Panna: Szczerość.
Za życzliwą krytykę, np. że ta fryzura ją postarza albo że powinna rzucić palenie, bo śmierdzi jak popielniczka – nigdy się nie obrazi, za to chętnie odwdzięczy się tym samym.

Waga: Pomoc.
Wspólne zakupy i wizyty u kosmetyczki są jej potrzebne jak powietrze. Musi mieć przy sobie kogoś, kto jej doradzi, wesprze w podjęciu decyzji i pomoże wybrać nowy ciuch.

Skorpion: Zaufanie.
Bardzo trudno je zdobyć, a i tak nawet przed najbliższą przyjaciółką ma sekrety. Za to jeśli odkryje, że ty coś przed nią ukryłaś (a jeśli to zrobiłaś, odkryje na pewno), marny twój los.

Strzelec: Dobra zabawa.
Uprawiany razem sport, wspólne wyjazdy na wakacje, tańce do białego rana. Często myli przyjaźń z koleżeństwem.

Koziorożec: Rozumienie się bez słów.
Przyjaźń to poważna sprawa, a nie tylko gadanie w kółko o facetach czy przymierzanie ciuchów.

Wodnik: Tolerancja i swoboda.
To, że jest ktoś, przy kim może być sobą, kto nie próbuje jej zmieniać. Nigdy nie narzuca się przyjaciółce, ale to nie znaczy, że ona nie jest dla niej ważna.

Ryby: Porozumienie dusz.
Duchowa więź i kontakt telepatyczny. Umie przyjaźnić się tylko z osobą o podobnej wrażliwości, bo musi widzieć w niej własne odbicie.


Ada Ivan
fot. shutterstock.com

Źródło: Wróżka nr 3/2013
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl