Szkoła żon

Magdalena Witkiewicz„Szkoła żon” to druga część „Serii z tulipanem”, czyli POLSKIE AUTORKI – ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE. To świetna, lekko erotyczna i feministyczna opowieść o współczesnych matkach, żonach i kochankach.


Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami powrót do stanu wolnego, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie… Tam, w leśnej głuszy, gdzieś na Mazurach, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia. Zostają tam przez 3 tygodnie, a po powrocie nic nie jest już takie samo. Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.

Autorka, Magdalena Witkiewicz  zadebiutowała cztery lata temu. Jej książki zawsze zakończone happy endem poprawiają humor tysiącom czytelników. Autorka w niezwykły sposób stara się pogodzić rolę matki dwójki małych dzieci oraz pracę nad książkami.

Jak napisał niedawno Dziennik Bałtycki: „Prowadzi firmę, dom, wychowuje dwoje dzieci i w międzyczasie pisze książki. (…) gdy dziecko śpi, gdańszczanka Magdalena Witkiewicz potrafi napisać bestseller”.

Co ciekawe zaczęła pisanie będąc na urlopie macierzyńskim i jest przykładem kobiety, której dzieci nie pokrzyżowały planów zawodowych. Wręcz odwrotnie!

„Szkoła żon” to przede wszystkim barwna i sprytnie opowiedziana historia o prostych tęsknotach i nieumiejętności sięgania po szczęście.
krytycznymokiem.blogspot.com

„Szkoła żon” to idealna powieść dla kobiet, które zapomniały co to zdrowy egoizm, seks czy też poczucie własnej wartości. „Szkoła żon” daje niezłe lekcje, w których warto wziąć udział. Polecam!
Sabinkat1.blogspot.com


Magdalena Witkiewicz "Szkoła żon"
Premiera: 17 kwietnia 2013

Ilość stron: 256
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-63622-17-6
Cena: 33,90 zł z VAT
Wydawnictwo Filia
www.wydawnictwofilia.pl
 


Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl