Magiczna biżuteria

Nie trzeba mieć artystycznych zdolności, by zrobić magiczne ozdoby, które obronią przed złymi zdarzeniami i pozwolą osiągnąć to, o czym marzymy!!

Magiczna biżuteriaDla naszych przodków było oczywiste, że biżuteria służy nie tylko do upiększania. Przypisywali jej magiczne właściwości, traktowali jak amulet lub talizman. Dziś często o tym zapominamy, a przecież wciąż możemy korzystać z jej mocy! Zwłaszcza jeśli zrobimy ją same. Nawet niedoskonale wykonana – ale za to z odpowiednim nastawieniem – biżuteria będzie spełniać swoje zadanie.

Zaklęta w niej energia, nasze myśli, intencje i oczekiwania sprawią, że naszyjnik czy bransoletka wzmocni nasz potencjał. Pomoże osiągnąć, co chcemy i przyciągnie to, na czym nam najbardziej zależy: zdrowie, powodzenie, miłość. A także obroni nas przed złem.

Kiedy robić magiczną biżuterię?

Dla magicznych właściwości biżuterii nie jest obojętne, kiedy zabierzemy się do roboty!!

BARANY i SKORPIONY powinny szykować sobie ozdoby we wtorek,
BYKI i WAGI – w piątek,
BLIŹNIĘTA i PANNY – w środę,
RAKI – w poniedziałek,
LWY – w niedzielę,
STRZELCE i RYBY – w czwartek,
dla KOZIOROŻCÓW i WODNIKÓW najodpowiedniejsza jest sobota.


UWAGA! Do wykonania magicznej biżuterii w żadnym razie nie zasiadamy przy ulubionym serialu! Należy do tego przystąpić w absolutnej ciszy, po kilkuminutowej medytacji lub relaksacji. Odprężyć się, zostawić za sobą chaos codzienności. W takim stanie łatwiej usłyszeć głos intuicji, wyzwolić wewnętrzną moc i ukryte zdolności twórcze.

reklama

Nie spieszmy się. Zastanówmy się, jakiego działania oczekujemy po ozdobach, które chcemy stworzyć. Pomyślmy o tym, co chcemy osiągnąć i wyobrażajmy sobie, że się to udało. To ważniejsze od tego, z czego powstanie nasza biżuteria. Do jej zrobienia możemy użyć wszystkiego, co nam wpadnie w oko, ale najlepsze są materiały naturalne: drewno, kamienie, rośliny, pióra, płótno.

BRANSOLETKA PRZYCIĄGAJĄCA PIENIĄDZE

Przygotuj czerwony rzemyk lub kawałek czerwonego kordonka i osiem błyszczących jednogroszówek, wcześniej przewierconych. Liczba osiem i kolor czerwony przyciągają dobrobyt. Mogą być to również drobne monety z różnych krajów, szczególnie dobrze nadają się tradycyjne chińskie, od razu wybite z kwadratowym otworem pośrodku.

Nawlekaj pieniążki, po każdym robiąc węzełek. Podczas zawiązywania wyobrażaj sobie, że spełnia się jedno twoje marzenie, np. dom, samochód, wycieczka. Zapal święcę i gotową bransoletką przesuń szybko ośmiokrotnie nad oczyszczającym płomieniem. Na koniec poproś kogoś, komu ufasz – na przykład przyjaciółkę czy swojego faceta – aby zawiązał ozdobę na twoim nadgarstku. Nie gaś świecy – pozwól jej wypalić się do końca. Noś bransoletkę, aż spełnią się twoje marzenia. Jeśli wcześniej zniszczy się lub zerwie, możesz zrobić nową, ale wówczas starą zakop w ziemi.

PIERŚCIEŃ NA SZCZĘŚCIE

Zrób listę wszystkich spraw, które cię martwią, niepokoją, lub po prostu spisz te dziedziny twojego życia, w których nie odczuwasz satysfakcji. Następnie z trzech kawałków rzemyka w kolorach żółtym, zielonym i pomarańczowym oraz ze swojego włosa spleć jak warkocz pierścień i załóż go na środkowy palec lewej ręki.

Za każdym razem, gdy złapiesz się na tym, że dopadają cię czarne myśli: nic z tego nie będzie, to się nie uda, jestem do niczego – przełóż pierścień na drugą dłoń, starając się pomyśleć coś pozytywnego: będzie dobrze, dam radę. Rób tak za każdym razem, gdy złapiesz się na wątpliwościach lub obawach. Na początku pierścień będzie często zmieniał dłoń, ale z czasem zaczniesz przekładać go coraz rzadziej. Dzięki temu nauczysz się wyłapywać destrukcyjne myśli i zamieniać je w mobilizujące. Im dłużej pierścień utrzyma się na jednej ręce, tym więcej zmian na lepsze zajdzie w twoim życiu

Źródło: Wróżka nr 5/2013
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl