Księżyc i miłość

Romantyczne tête-à-tête w blasku Księżyca nie zawsze musi się udać. Dowiedz się, kiedy warto błyszczeć na randce, a kiedy lepiej skryć się w domu i poczytać książkę.

Księżycowe widoki na miłość★ Nów – to nowy początek. W czasie niewidocznego Księżyca baw się i flirtuj, bądź wszędzie tam, gdzie możesz spotkać nowych ludzi. Masz teraz duży magnetyczny urok i na pewno przyciągniesz uwagę kogoś interesującego.


★ Księżyc rosnący – masz większą ochotę na spotkania we dwoje. Pierwsze, a potem następne i następne… W miarę jak przybywa Księżyca, stajecie się sobie coraz bliżsi. Czyżby coś zaczynało iskrzyć?


★ Pełnia – czujesz się dziwnie i zachowujesz jakoś inaczej... Twoje emocje są bardzo silne. Przy pełnym Księżycu najłatwiej się zakochać. Ale uważaj, bo możesz stracić głowę dla kogoś, kto nie jest tego wart.


★ Księżyc malejący – masz potrzebę pobycia trochę w samotności. Poczytać, obejrzeć film, pójść na długi spacer. Bardziej zastanawiasz się nad sobą i możesz dojść do wniosku, że jednak... wolisz być sama.

Księżyc w znaku Koziorożca 
Uczucia schodzą na drugi plan. Do głosu dochodzi rozum i chłodna kalkulacja. Randki nie będą szczególnie romantyczne, ale jeśli macie coś ważnego do omówienia, dobrze zrobić to teraz. To najlepszy moment na rozstanie – obejdzie się bez lamentów i scen.

Księżyc w znaku Wodnika 

Nowe znajomości wydadzą się nader kuszące. Szczególnie, że stary partner stanie się jakiś nudny i nieatrakcyjny. By obudzić dawne namiętności, warto przełamać rutynę i zrobić coś spontanicznego, na przykład wybrać się w podróż. Skłóceni będą bardziej skorzy do pójścia na kompromis i zakopania wojennego topora.

Księżyc w znaku Ryb 

Przed nami cudowny czas. Na horyzoncie szansa na niecodzienne zauroczenie – możesz poczuć, że oto spotkałaś swą bratnią duszę. Zakochani zaś będą czytać sobie w myślach, a w łóżku spełniać swoje najskrytsze pragnienia.

Księżyc w znaku Barana 

Nawet najbardziej nieśmiali nabiorą odwagi. To doskonały moment na nawiązywanie nowych znajomości i spontaniczne randez-vous. Wystarczy dać dyskretny znak i po cichutku czekać na dalszy rozwój wypadków.

reklama
   

Księżyc w znaku Byka

Wygoda i drobne przyjemności będą teraz w cenie. Jeśli miły wieczór, to tylko w eleganckiej restauracji z dobrym jedzeniem, winem i nastrojową muzyką. Nie spiesz się z deklaracjami. Zanim otworzysz serce i opowiesz o swoich uczuciach, przekonaj się, czy ta osoba naprawdę jest ciebie warta.

Księżyc w znaku Bliźniąt 

To czas na porywający flirt. Ludzie stają się otwarci, towarzyscy i chętniej nawiązują kontakty. Warto wybrać się z wybrankiem do kina, na wystawę czy koncert. Na brak tematów do rozmów na pewno nie będziecie narzekać.

Księżyc w znaku Raka 

Idealny moment na miłosne spotkanie. Będzie bardzo romantycznie. A może zdecydujesz się zaprosić go do domu? Dziś twój ukochany ma największe szanse, by przypaść do gustu rodzinie i skraść serce przyszłej teściowej.

Księżyc w znaku Lwa

Teraz romanse nabierają tempa i stają się coraz bardziej gorące. Lepiej jednak nie przywiązywać się do wielkich słów, które usłyszysz, bo mogą się okazać obietnicami na wyrost. By zrobić wrażenie, wszyscy chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego trochę gramy.

Księżyc w znaku Panny 

Niedobre dni dla miłości. Ludzie są bardziej krytyczni niż zwykle. Zaczynają dostrzegać w ukochanych osobach wady, które wcześniej wcale im nie przeszkadzały, na przykład, że ukochany chrapie...

Księżyc w znaku Wagi 

Wymarzony dzień, by spędzić go tylko we dwoje. Łakniemy uwagi, rozmów i komplementów. Waga czyni delikatnym i uprzejmym nawet największego gbura, jest więc szansa na bardzo miły wieczór.

Księżyc w znaku Skorpiona 

Seks wisi w powietrzu. Namiętna – i bardzo długa – noc gwarantowana. Ale uważaj, bo wszystko przeżywamy dziś ze zdwojoną siłą. Można zatem nie tylko doznać wyjątkowych miłosnych uniesień, ale również ostro się pokłócić.

Księżyc w znaku Strzelca 

Energia nas rozpiera, ale brakuje cierpliwości na miłosne podchody. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, spalimy trochę kalorii, uprawiając sport albo wybierzemy się na wycieczkę. Jeśli partner zechce nam towarzyszyć, to świetnie, jeśli nie – nie będziemy rwać włosów z głowy.


Katarzyna Owczarek
fot.: shutterstock.com
 

Źródło: Wróżka nr 5/2013
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl