Podoba mi się dwóch

Magiczny alfabet, który dał ludziom bóg Odyn, pomaga podejmować trudne decyzje. W rękach naszej ekspertki kamienie zaczynają mówić – i to mądrze...

Runy podpowiadają...Rafała znam od czterech lat. Spotkaliśmy się w Irlandii, gdzie przez jakiś czas pracowałam. Gdy musiałam wrócić do kraju, on został. Od tej pory widujemy się w wakacje, przez dwa tygodnie, a na co dzień ze sobą mailujemy. Żadne z nas nie widzi szans na zmianę miejsca zamieszkania.

Od kilku miesięcy stara się o mnie Karol. To uroczy człowiek, pełen ciepła. Spędzam z nim sporo czasu. Na początku myślałam o nim jak o przyjacielu. Ale ostatnio stało się dla mnie jasne, że on oczekuje czegoś więcej. Kocham obu…

Żal mi relacji z Rafałem, wspólnych chwil namiętności. Z drugiej strony – tak dobrze jest mieć kogoś blisko siebie... Gdybym mogła mieszkać z Rafałem, wybrałabym bez wahania jego. Jednak zdrowie moich rodziców nie pozwala mi na wyjazd, a on już na dobre urządził się w Irlandii. Kogo mam wybrać?

ElaWzięłam runy do ręki. Chwilę zastanawiałam się nad pytaniem, mając świadomość, że kamienie za Elę nie zdecydują. Co najwyżej powiedzą, co się stanie potem…

reklama

Rzuciłam runy w jednym rozkładzie na obu mężczyzn i zadałam pytanie: „Co czeka Elę w zależności od tego, którego z nich wybierze?”. Runy trochę kleiły mi się do dłoni, zupełnie jakby nie mogły się zdecydować. Przez moment zastanawiałam się, czy nie rzucać dwóch osobnych układów. Ale poczułam, że to jednak niedobry pomysł. Runy utworzyły następujący układ: Patrzyłam przez chwilę na te układy i zrozumiałam, że zdaniem run wybór mężczyzny to wybór życiowej drogi.

Jeśli Ela wybierze Rafała
Poziom fizyczny: Algiz, Ansuz, Dagaz
Poziom emocjonalny:
Kaunan, Laukaz, Ingwaz


Jeśli wybierzesz Rafała, runa Dagaz zwiastuje, że mimo wszystko w twoim życiu coś się zmieni, choć wydaje ci się, iż byłoby to raczej przedłużenie obecnej sytuacji. Runa Algiz zapewni ci ochronę i uzdrowienie. Jeśli więc masz jakieś problemy zdrowotne, powinny one zniknąć, jeśli nie – oznacza to zastrzyk energii. Ansuz obiecuje, że nie zabraknie ci pomysłów. Istnieje więc szansa, że znajdziesz wyjście z niewygodnej sytuacji – na to wskazuje runa Dagaz. Być może twój wybranek również ma wątpliwości co do waszego związku i czeka na twoją deklarację. Ona może popchnąć go do działania, zwłaszcza że nie ma tutaj żadnych run odpowiadających za twoją podróż – raczej zostaniesz w Polsce.

Brak także run, które wskazywałyby na tworzenie wspólnego domu. Kamienie, co prawda, nie wykluczają powrotu Rafała. Ale dopiero w dalszej przyszłości – na razie nie ma na to wiele szans. Wskazuje to też poziom emocjonalny – wszystkie trzy runy oznaczają duchowy rozwój, poznanie swych uczuć i pragnień. Kaunan sprawi, że odkryjesz swoją prawdziwą naturę. Tak jak Algiz uzdrowi twoje ciało, Laukaz uleczy twoją duszę. Ingwaz wskazuje na potrzebę koncentracji na sobie. Podkreśla, jak ważny jest dla ciebie spokój, odpoczynek emocjonalny po rozterce, w której teraz tkwisz. Wybór Rafała przyniesie ci pracę nad sobą i rozwój. Być może jednak po jakimś czasie dojdziesz do wniosku, że ten układ jest nie dla ciebie i dorośniesz do zakończenia go – bez żalu, dzięki przemianom duchowym…

Jeśli Ela wybierze Karola
Poziom fizyczny: Odala, Mannaz, Gebo
Poziom duchowy:
Sowelo, Berkana, Wunjo


Jeśli natomiast wybierzesz Karola, runy obiecują ci stworzenie domu. Odala mówi, że zostaniesz w kraju, a wraz z runą Mannaz sugeruje budowanie rodzinnego szczęścia. Gebo mówi o uczciwej wymianie – będziecie się uzupełniać i tworzyć zgrany związek. Sowelo obiecuje, że słońce rozbłyśnie w twoim sercu. Radość emocjonalnego spełnienia wskazuje też Wunjo, natomiast Berkana zapewnia o odnalezieniu swojej kobiecości. Jednym słowem, poczujesz się szczęśliwa, kochana i zapragniesz mieć dzieci.

Rodzinne szczęście czeka cię zatem z Karolem. Jeśli wybierzesz Rafała, twoja droga przynajmniej w najbliższym czasie poprowadzi cię ku samodoskonaleniu. Czego naprawdę pragniesz, wiesz tylko ty sama.


Justyna Rudzka
zawsze czuła się związana z górami. Mówi, że tam jest jej Dom.
Od dziecka zbierała kamienie. Pewnie  dlatego, gdy postanowiła zająć się wróżbami, wybrała runy.
Rozmawia z nimi od 10 lat. Pyta je o rady dla siebie i innych.
fot. shutterstock  

Źródło: Wróżka nr 4/2013
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl