Księżyc i podróże

Zwykły wakacyjny wyjazd może być kosmicznie udany. Pod warunkiem, że uzgodnisz z Księżycem, kiedy i jak na te wakacje wyjechać.

Księżyc i podróżeKsiężyc w Bliźniętach 


Takie dni to prawdziwy rarytas! Czym byś nie pojechała – dojedziesz bez żadnych złych przygód. Jest jedno ale – nie ty jedna interesujesz się astrologią, więc pewnie będzie tłok i ogonki do kas. Lecz skoro ten czas sprzyja wszystkim formom podróży, możesz śmiało zignorować kolejki i poważyć się na autostop!

Księżyc w Raku


Nie planuj teraz wyjazdu, bo Rak, który chodzi do tyłu, postara się za wszelką cenę opóźniać wszelkie podróże. Samoloty zatrzyma mgła lub drobne usterki, pociągi staną w szczerym polu, a kierowcy będą wlec się autostradami 70 km/h.

Księżyc w Lwie 


Jeśli zwykle podróżujesz pierwszą klasą w pociągu lub biznes klasą w samolocie – szybko rezerwuj bilety, bo potem możesz mieć z tym problem. W tych dniach bowiem nawet dusigrosze będą woleli dopłacić za wygodę. To idealny czas na loty balonem i rejsy jachtem – Lew zapewni podwójną porcję wrażeń!

Księżyc z Pannie 


Uwaga, kontrolerzy w swoim żywiole! Nie zostaw pilnika w bagażu podręcznym, nie przekraczaj dozwolonej prędkości! Za to możesz śmiało planować połączenia z pięcioma minutami na przesiadkę, bo wszystko będzie chodzić jak w zegarku!

reklama


Księżyc w Wadze 


Mniejsza o to, czym pojedziesz – ważne, z kim! Pikniki, wycieczki autokarowe i pielgrzymki teraz udadzą się najlepiej. I nie martw się, jeśli podróżujesz sama – to odpowiedni moment na poznanie w drodze ciekawych ludzi i… nawiązanie romansu!

Księżyc w Skorpionie


O spokojnej podróży możesz teraz tylko pomarzyć. Nie spuszczaj z oka bagażu, bo złodzieje są dziś gotowi ukraść nawet trakcję na CMK!

Księżyc w Strzelcu 


Nie planowałaś podróży? I co z tego? Możesz znaleźć superofertę last minute, wygrać bilety na wycieczkę marzeń (wylot za trzy godziny) lub nagle zadzwoni ktoś z propozycją nie do odrzucenia. Nawet zła pogoda nie powstrzyma cię przed wyrwaniem się na kemping, pieszą wędrówkę albo rower.

Księżyc w Koziorożcu


Z Koziorożcem droga będzie się wyjątkowo dłużyć. Ograniczenia prędkości, korki, remonty i blokady – wszystko to pokonasz i dotrzesz na miejsce – z pięciogodzinnym opóźnieniem…

Księżyc w Wodniku


Poczujesz nagłą chęć, by ruszyć w nieznane. Pociągać cię będą egzotyczne kierunki i nietypowe środki transportu – rejs łodzią podwodną, lot sterowcem... Lepiej podróżuj na własną rękę, bo możesz mieć problem z przestrzeganiem regulaminu wycieczki.

Księżyc w Rybach 


Dobre dni na podróże, ale… palcem po mapie. Marzyć ci się będą dalekie wyprawy, lecz napotkasz komplikacje – nieoczekiwane zmiany rozkładów, tras itp. Sprawdź koniecznie, czy wzięłaś paszport, bilety i czy na pewno pociąg, do którego wsiadłaś, jedzie nad morze, a nie w przeciwną stronę…

Księżyc w Baranie

 
Bezpieczniej będzie zostać w domu. Kierowcy mają dziś wyjątkowo ciężką nogę, a każdemu wydaje się, że jest Hołowczycem.

Księżyc w Byku


Co z tego, że byłaś już spakowana? Możesz nagle stwierdzić, że nie chce ci się nigdzie jechać. A nawet jeśli wyruszysz, zaraz zatrzymasz się pod byle pretekstem. Ale właściwie dlaczego nie? W końcu jedziesz na wakacje, więc wreszcie nie musisz się spieszyć!


Katarzyna Owczarek
fot. shutterstock  

Źródło: Wróżka nr 8/2013
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl