Lunarne prognozy na listopad

Lunarne prognozy na listopadJakie wskazówki i przestrogi niesie dla nas Księżyc w listopadzie?...

Nów (3.11.2013) w przebiegłym skorpionie przyciąga prorocze sny. Zapamiętajmy więc, co nam się śniło. Warto także, byśmy bardziej polegali na intuicji. Ale uwaga – unikajmy ryzykownych interesów, bo mimo wszystko możemy się pomylić. Niewykluczone, że przemęczenie da nam się we znaki, nie wymagajmy więc od siebie za dużo.

I kwadra (10.11) w zmyślnym wodniku przyniesie ze sobą szansę zmiany sytuacji na lepsze, pod warunkiem, że zrobimy to z wyczuciem i ostrożnie. To czas, gdy dobre pomysły staną się równie istotne jak takt i mądra ocena swoich możliwości. Wbrew podszeptom Wodnika warto postarać się zakończyć, co zaczęte, nim rzucimy się na spotkanie nowego.

Pełnia (17.11) w pewnym siebie byku wróży intensywny rozwój duchowy. Prawdopodobne, że trafi się nam książka, która odpowie na nasze pytania lub skłoni nas do innego spojrzenia na rzeczywistość. Istnieje ryzyko kłótni z najbliższymi. Nie szukajmy na siłę towarzystwa.

IV kwadra (25.11) wE WNIKLIWEJ pannie sprowadzić na nas może kłopoty. Sprzyja bowiem nieporozumieniom, opacznie odczytywanym intencjom i drobnym gafom. To dobry czas na zajęcia wymagające dokładności.

reklama

1-6 LISTOPADA KSIĘŻYC ZATAŃCZY Z WAGĄ, SKORPIONEM I STRZELCEM. Waga podsunie nam mądrych doradców, ale nie słuchajmy ich ślepo – nikt nie ma monopolu na rację. Możemy spotkać kogoś, kto zadziwi nas swoją inteligencją i wiedzą. W dniach 1-3 warto pomyśleć o kuracjach oczyszczających. Dla nas i dla… domu. Wyrzucenie zbędnych ciuchów czy zgromadzonych gazet, do których nikt już nie zagląda, przywróci zdrowy przepływ energii. Skorpion może spróbować wplątać nas w różne intrygi. Unikajmy osądzania innych po pozorach, bo jeszcze ostro się przejedziemy, zwłaszcza że Strzelec podchwyci, co Skorpion wymyślił, i rozdmucha…

7-12 LISTOPADA KSIĘŻYC POKŁONI SIĘ KOZIOROŻCOWI, WODNIKOWI I RYBOM. Pod wpływem Koziorożca krytycznie możemy spojrzeć na decyzje, które podejmowaliśmy. Niewykluczone, że zwątpimy w sens naszych działań. Mądry rogaty chce nas w ten sposób zmusić do zrozumienia, co naprawdę jest dla nas istotne. A gdy już to odkryjemy, zapewne rzucimy się w wir pracy. Wodnik powinien sypnąć pomysłami. Ale nie dzielmy się nimi od razu, dajmy im poleżakować kilka dni. Ryby wróżą nam bowiem szerszy ogląd sytuacji.

13-19 LISTOPADA KSIĘŻYC ODWIEDZI BARANA, BYKA I BLIŹNIĘTA. Mamy szansę ruszyć z kopyta. Możemy mieć wrażenie, że wydarzenia  wokół nas przyspieszyły. Powinny sprzyjać nam zbiegi okoliczności. Energii nam raczej nie zabraknie, a jeśli poczujemy, że mamy jej za dużo, wyładujmy ją na siłowni czy aerobiku, a nie irytując się na innych. Zadbajmy o dobrą atmosferę w domu, bo Byk skłoni nas do spędzania w nim więcej czasu. Niewykluczone, że ktoś bliski zwróci się do nas z prośbą o pomoc. Nawet jeśli nie potrafimy mu poradzić, wysłuchajmy go, to też dużo da. Bliźnięta zaproponują nam poszukiwanie wrażeń. Jeśli myślimy o wspólnym spędzaniu czasu z przyjaciółmi, zadbajmy, by było to coś ciekawszego niż nasze zwykłe spotkania. Nie ograniczajmy kontaktów do dobrze znanego nam kręgu ludzi. Możemy bowiem odkryć coś ciekawego.

19-26 LISTOPADA KSIĘŻYC ODWIEDZI RAKA, LWA I PANNĘ. Zmęczeni bujnym życiem towarzyskim, zatęsknimy do domowych pieleszy. Przyjdzie nam ochota na smakołyki z dzieciństwa. Warto odpocząć i oczyścić się z negatywnych emocji, ponieważ choroby tylko szukają pretekstu, by nas dopaść. A Lew raczej nie da nam spokojnie wygrzać się w łóżku. Zwiastuje bowiem bardzo dobry czas na to, by ponegocjować z szefem na temat naszego awansu lub podwyżki. Tylko nie przeceniajmy swoich dokonań, bo Panna może to skrupulatnie sprawdzić. Rzecz jasna my też w te dni mamy szansę dowiedzieć się sporo o innych.

28-30 LISTOPADA KSIĘŻYC POŻEGNA SIĘ Z WAGĄ I SKORPIONEM. Możliwe, że niejednego oczarujemy i ktoś pójdzie nam bardzo na rękę. Sprawianie przyjemności bliskiej osobie powinno przynieść nam dużo radości i miłe niespodzianki. Znudzony tą sielanką Skorpion podsunie nam kilka ryzykownych rozwiązań. Lepiej nie dajmy się ponieść pysze. A za kierownicą przestrzegajmy ograniczeń prędkości.

Justyna Rudzka 
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 11/2013
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl