Uśmiech losu

Małgorzata Braunek Co o przyszłości Małgorzaty Braunek mówi Mian Xiang chińska sztuka czytania z twarzy?Oczy


Blask spojrzenia, tzw. Oczy Ducha, świadczy o wewnętrznej niezłomności. Ich różna wielkość wskazuje na zmienne szczęście i wiele komplikacji w życiu zawodowym i osobistym. Kurze łapki to znak, że nawet w nieszczęściu potrafi znaleźć dobrą stronę.

Nos

Nos – duży i prosty zapewnia powodzenie materialne. Dość szczupły sygnalizuje, iż jego właścicielka bez względu na to, co robi, nie zapomina o sobie. Wysokie Podnóże Góry (strefa u nasady nosa) świadczy o dużej sile ducha.

Broda

Podbródek i szczęka okazują, co nas czeka po sześćdziesiątce. Wyraźnie zarysowana broda zapowiada samotność albo wskazuje na upór. W kąciku ust znajduje się tzw. Złoty Punkt, który przez Chińczyków uważany jest za prognozę na siódmej dekadę życia. Powinien być biały lub lekko różowy. Świadczy to o dużej sile przekonywania.

reklama

Czoło

Czoło to Pałac Kariery. Wyższe niż pięć palców świadczy o dużych sukcesach i poczuciu zawodowego spełnienia. Wysoko umieszczona Gwiazda Ognia, najwyższy punkt czoła, zapowiada dobre zdrowie.

Policzki

Smukła twarz oznacza dominację żywiołu ognia. W Nauce Pięciu Żywiołów Ogień odpowiada za piękno cielesne i duchowe. Wyraźne kości policzkowe sygnalizują otwartość i talenty przywódcze, ale też ostrzegają, że wygórowana ambicja prowadzi do grzechu.

Usta

Zwane Gwiazdą Wody, mają okiełznać ognisty żywioł, rządzący całą twarzą. Tradycja Mian Xiang na ich podstawie przepowiada powodzenie po pięćdziesiątce. Powinny zatem być wilgotne i różowe, najlepiej duże, bo to jest wskaźnikiem dobrego zdrowia. Raczej wydatny obszar poniżej ust dobrze wróży na najbliższe lata.

 
PP, KN
fot. Akpa

Źródło: Wróżka nr 2/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl