Wyczaruj sobie miłość

Kochać i być kochanym to jedna z najważniejszych ludzkich potrzeb. Marzysz o wielkim uczuciu, ale ono nie przychodzi? Przyciągnij je magicznym rytuałem albo prośbą do świętych od miłości.

Magia miłosna jest stara jak świat 


Większość czarodziejskich przepisów pochodzi sprzed wieków. Były one przekazywane w najgłębszej tajemnicy z matki na córkę. Oprócz wiedzy praktycznej, mądrzejsze i bardziej doświadczone kobiety nie szczędziły dorastającym pannom przestróg.

Co zrobić, aby czary zadziałały i nie sprowadziły na nas nieszczęścia? Każdy miłosny rytuał można odprawiać jedynie wtedy, gdy kochasz szczerze i pragniesz szczęścia drugiej osoby. Jeśli twoje zamiary nie są uczciwe lub mogłyby komuś zaszkodzić, magia nie zadziała, a może zdarzyć się i tak, że obróci się przeciw tobie.


Bransoletka przyciągająca miłość


Jeśli chcesz zdobyć miłość wybranka, musisz mieć coś, co należy do niego. Albo jest częścią jego ciała. Najlepiej sprawdzają się paznokcie lub włosy. Te ostatnie w miarę łatwo zdobyć, o ile ukochany nie jest łysy. Gdy już masz jego kosmyk, zawiąż na nim trzy węzełki, a potem spleć ze swoim.

Nic prostszego, chyba że któreś z was ma krótkie włosy, ale wtedy możesz po prostu włączyć je w większy splot nitek lub rzemyków. Taką bransoletkę zawiąż sobie na przegubie dłoni, wymawiając zaklęcie: „Musisz mnie kochać! Będziesz mój i połączysz się ze mną, jako te nasze włosy". Teraz wystarczy delikatnie dotknąć go ręką, na której nosisz magiczną ozdobę, a jego serce zacznie bić tylko dla ciebie!

reklama


Stary i bardzo skuteczny rytuał miłosny: dwie połówki jabłka  


Dla ambitnych i naprawdę zdeterminowanych podajemy rytuał ze starej magicznej księgi. Wymaga większego zaangażowania, a nawet poświęcenia, więc powinien zadziałać.

W piątek rano wstań przed wschodem słońca. Weź przygotowane wcześniej dorodne czerwone jabłko (dobrze, jeśli pochodzi z własnego sadu i zerwałaś je własnoręcznie). Na skrawku białego papieru napisz (oryginalny przepis zaleca użycie własnej krwi w roli atramentu) swoje imię oraz imię osoby, w której chcesz wzbudzić miłość. Postaraj się zdobyć trzy jej włosy i spleć je z trzema własnymi. Przewiąż nimi karteczkę z waszymi imionami.

Następnie przekrój jabłko na połowę i wyjmij pestki. Na ich miejsce włóż kartkę przewiązaną włosami i zepnij dokładnie obie połówki jabłka dwiema zaostrzonymi szpileczkami z zielonego mirtu. Wysusz dobrze jabłko w piecu, żeby było twarde i suche, następnie zawiń je w liście lauru i postaraj się wsunąć je pod wezgłowie łóżka, na którym sypia ukochany. Ale tak, żeby się nie zorientował. Niebawem wyzna ci miłość...

 

Magia miłosna dla zdesperowanych

 

Równie cenną zdobyczą jak włosy są nitki z ubrań wymarzonego faceta, błoto z jego butów lub choćby grudki ziemi, po której chwilę wcześniej stąpał. Jeśli będziesz nosić je przy sobie – obojętnie czy w kopercie, w woreczku na sercu, czy spalone na popiół i zamknięte w medalionie – możesz być pewna, że wybranek nie pokocha nikogo innego, tylko ciebie.

Jeżeli jego serce okaże się nadal zimne, swoją zdobycz (kosmyk włosów, nitkę z szalika, puch z kurtki) zmieszaj z woskiem i wrzuć do ognia, wypowiadając słowa: „Niech twe serce płonie miłością do mnie i topnieje jak wosk". Ten rytuał najlepiej wykonać w piątek po południu (tym dniem opiekuje się Wenus) i powtarzać przez następne dni, czyli sobotę i niedzielę, zawsze o tej samej porze.

Na ten tematGdy wybranek już zmięknie i wyzna ci miłość, dobrze byłoby przywiązać go do siebie, by nie czmychnął do innej. W czasie nowiu daj mu na chwilę (pod jakimkolwiek pretekstem) okrągłe lusterko, niech się w nim przejrzy. Potem, gdy będziesz już sama, narysuj na powierzchni zwierciadełka symbolicznie jego twarz.

Następnie przez kolejnych 14 nocy – aż do pełni księżyca – codziennie przed zaśnięciem sama przeglądaj się w lusterku, wypowiadając zaklęcie: „Nasze serca łączą się, tak jak nasze oczy i usta w zwierciadle. Na zawsze". W dzień pełni stłucz lusterko, wsyp okruchy do czerwonego jedwabnego woreczka, zawiąż czerwoną wstążeczką i wrzuć nocą do rzeki, mówiąc przy tym: „Lustro rzeki, weź pod opiekę naszą miłość, niech trwa na wieki"

Wierność masz już zapewnioną, teraz pora zadbać, by on się wreszcie oświadczył. W tym celu kup dwie obrączki. Nie muszą być złote. Zwiąż je razem czerwoną wstążeczką i schowaj we własnoręcznie uszytym czerwonym woreczku. Każdej nocy zakładaj obie obrączki na palec serdeczny lewej ręki i przed zaśnięciem powtarzaj: „Połącz się ze mną, a ja połączę się z tobą. Będziemy razem dzisiaj, jutro i całą wieczność". Jeżeli twój wybranek jest ci rzeczywiście przeznaczony, na zaręczyny i ślub nie będziesz długo czekać. 

Źródło: Wróżka nr 2/2014
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl