Amor znajdzie nas wszędzie

Podczas urlopu jesteśmy szczególnie narażeni na jego strzały. Aby były celne i nie raniły, warto wspomóc się odrobiną magii.


Nie ma to jak moc kwiatów. Otaczając się nimi, stajemy się piękniejsi. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, noś kwiat ukryty np. w wewnętrznej kieszeni lub w torebce. Jego nieuchwytna magia i tak będzie działać. Byle wybrać ten właściwy.

Dziewanna. Zbierz ją w samo południe. Doda ci powabu i zwiększy atrakcyjność.
Rumianek. Podczas nowiu weź kąpiel w wodzie z płatkami rumianku lub w naparze z suszonych kwiatów. A potem pędź na spotkanie z obiektem westchnień. Nie będzie w stanie ci się oprzeć.
Jaśmin. Oszałamia zapachem i sprawia, że można stracić głowę. Gałązka kwitnącego jaśminu przypięta do ubrania dodaje tajemniczości, intryguje.
Fiołki. Zagwarantują powodzenie, zwłaszcza jeśli zależy ci na przygodzie na jedną noc, nie zaś na trwałym związku.
Róże. Ale tylko czerwone, te najbardziej rozbudzają pożądanie. Gdyby jednak jakiś adorator nie przypadł ci do gustu, skutecznie wypłoszą go żonkile, goździki i tulipany.

Miłosny eliksir

Zwrócić czyjąś uwagę to już coś! Ale by rozkochać w sobie wybraną osobę, trzeba podziałać mocniej. Weź różowy kwarc (przyciąga miłość). Noś go przez dzień przy sobie lub przez godzinę trzymaj w dłoniach, żeby naładować go swoją energią. Przekażesz mu pragnienia, by sporządzony na jego bazie eliksir przyciągnął do ciebie kogoś, kto je spełni. Zanurz kwarc w szklanym naczyniu z wodą, zamknij je i postaw na dwie godziny na słońcu. Następnie łyżką wyjmij kwarc. Możesz go nadal nosić przy sobie jako amulet lub trzymać w południowo-zachodniej części mieszkania, według feng shui odpowiadającej za związki.

Wyczaruj sobie romans

Zanim przystąpisz do tego rytuału, musisz dokładnie określić, czego chcesz. Czy tylko przelotnego wakacyjnego flirtu, czy szukasz partnera na dłużej. W pierwszym przypadku wybierz różowe świece i różę w tym kolorze, w drugim – czerwone. W piątek wieczorem postaw na stole lustro – ważne, by było okrągłe. Po obu jego stronach zapal dwie świece. Usiądź przed zwierciadłem z różą w dłoni, zamknij oczy, rozluźnij się, oddychaj głęboko.

reklama


Powtarzaj w myślach: „Wenus, bogini miłości, obdarz mnie swoim czarem, by nikt nie zdołał mi się oprzeć", dopóki nie poczujesz, że tak faktycznie się stało. Teraz otwórz oczy i spójrz na swoje odbicie. Zobaczysz w nim siebie, ale z pewnością zauważysz, że coś się zmieniło. Może pojawił się blask w oczach, może cera stała się trochę gładsza... Ten jeden lub ta jedyna dostrzegą znacznie więcej.

Talizman wierności

Miłosna przygoda nie musi kończyć się wraz z turnusem. Jeśli chcesz, by obiekt twoich westchnień pamiętał o tobie i pragnął utrzymywać kontakt, podaruj mu talizman wierności. Możesz go zrobić, wyszukać lub kupić w sklepie z pamiątkami. Będzie nim jakikolwiek drobiazg, który ma dla was obojga sentymentalne znaczenie: maskotka, muszelka, bursztynek...

Jeżeli wolisz coś bardziej symbolicznego, wiedz, że miłości najbardziej sprzyjają:
Delfin, a najlepiej dwa złączone. Jest przecież mitycznym wierzchowcem samej bogini Afrodyty.
Gołębie. Zwłaszcza w parze i całujące się. Ptaki te oznaczają wzajemną miłość, oddanie, bycie we dwoje.
Medalion w kształcie serca. To klasyczny symbol miłości. Najlepiej działa przepołowione – gdy jedną połówkę nosisz ty, a drugą ukochany.

      *        *        *

Zanim podarujesz talizman, najpierw nasyć go swoją energią. Pomoże w tym rytuał. Wykonaj go w wieczór poprzedzający moment przekazania. Umyj talizman pod bieżącą wodą. Usiądź wygodnie przy stole z sercem narysowanym na blacie białą kredą. Talizman połóż w samym jego środku, a następnie zapal dwie czerwone świece ustawione po obu stronach. Pod talizman podłóż zdjęcie osoby, której chcesz go podarować lub, jeśli nie masz zdjęcia, napisz jej imię i nazwisko.

Teraz połóż na talizmanie lewą dłoń i powiedz swoimi słowami, jak bardzo ją kochasz. Teraz załóż go na szyję (lub umieść w kieszonce na sercu) i idź spać. Następnego dnia wręcz talizman, ale nie mów nic o miłości. Możesz wspomnieć, że to magiczny znak przynoszący szczęście.

Katarzyna Owczarek
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 7/2014
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl