Sprawdź, co w tym facecie siedzi

Zauroczył cię ten pan? Zawrócił w głowie? Zanim jednak niewinny flirt zmieni się w coś więcej, koniecznie zapytaj go, spod jakiego jest znaku zodiaku. Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się, w kogo tak naprawdę inwestujesz swe uczucia.

Żywioł Wody

Nikt nie potrafi tak manipulować emocjami jak mężczyźni należący do znaków tego żywiołu. Dobrze wiedzą, że niektórym kobietom podobają się romantyczni, trochę zagubieni faceci, którzy wzbudzają instynkty macierzyńskie. Dla kogoś takiego są w stanie zrobić niemal wszystko. I na to właśnie liczą ci wyrachowani cwaniacy!

Rak
Subtelny, wrażliwy, delikatny – taki oto jest zodiakalny pan Rak. Tak przynajmniej wszyscy sądzą, więc chodzą wokół niego na paluszkach, żeby przypadkiem go nie urazić. A urazić go bardzo łatwo, wystarczy krzywo spojrzeć albo się odezwać nie takim tonem. Niestety, choćbyś nie wiem jak się starała, facet Rak zawsze znajdzie powód, żeby się na ciebie obrazić. W dodatku nigdy nie powie wprost, o co mu chodzi. Bo skoro go kochasz, powinnaś się sama domyślić.

Skorpion
Ma opinię wrednego, podstępnego typa. I całkiem słusznie. Ten pan podejrzewa wszystkich o wszystko. Ciebie oczywiście też. O to, że go zdradzasz i okłamujesz. Im bardziej zaprzeczasz, tym bardziej jesteś podejrzana. Nie zaprzeczasz? Tym gorzej dla ciebie. Każde twoje słowo interpretuje na swój sposób. I w efekcie zarzuca ci rzeczy, których wcale nie powiedziałaś. W dodatku stosuje podwójną moralność. Jemu oczywiście wolno flirtować, a nawet zdradzać fizycznie. Ty nie masz prawa nawet spojrzeć na innego.

Ryby
Z pozoru kolejny wrażliwy i romantyczny typ, który daje się wykorzystywać co sprytniejszym jednostkom. Bzdura! Facet Ryby dobrze wie, skąd wieje wiatr i zawsze umie się tak ustawić, żeby to jemu było wygodnie. Jesteś pewna, że jest z tobą, bo cię kocha? Może tak, ale na pewno kocha także domowe obiadki i pranie, które mu robisz. On korzysta, a ty czujesz się taka dobra i szlachetna. Nie odważysz się nawet z nim rozstać, żeby zaoszczędzić mu przykrości.

Żywioł Ognia

Faceci, którym patronuje ogień, są mocno skupieni na sobie. Jeśli więc śmiesz mieć inne zdanie niż on, to nie masz czego szukać u Lwa, Strzelca lub Barana. Ale gdy będziesz go podziwiać, zacznie jeść ci z ręki. Uważaj tylko, by w swej zachłanności ci jej nie odgryzł.

Baran
Ten facet nie potrafi czekać. Nawet kilku sekund. Kiedy nie może natychmiast dostać tego, co chce, wkurza się, krzyczy, robi awanturę. Nie rozumie, dlaczego potrzebujesz aż godziny w łazience, żeby przygotować się do wyjścia. Najpewniej gdzieś go poniesie, zanim wyjdziesz – wymalowana, wystrojona i niestety lekko spóźniona. Nie licz na to, że będziesz mogła wypłakać mu się na ramieniu. Baran może co najwyżej poklepać cię po plecach. Tak, że przez tydzień nie będziesz mogła się wyprostować.

reklama


Lew
Śmiałaś go zignorować albo nie paść z zachwytu na jego widok? A może niebacznie go skrytykowałaś? Cóż, popełniłaś poważny, niewybaczalny błąd, bo przecież facet Lew nie ma żadnych wad. Jest najpiękniejszy, najmądrzejszy i najzdolniejszy. A ty powinnaś być wdzięczna losowi, że możesz być z takim ideałem. Musisz zaakceptować, że to on błyszczy i znajduje się w centrum zainteresowania.

Strzelec
Luzak. Absolutnie niczym się nie przejmuje. Zmienia zdanie co minutę, zapomina o obietnicach i zakochuje się trzy razy dziennie. Notorycznie się spóźnia. Ale ma zawsze doskonałe usprawiedliwienie – kolejną absurdalną historię wyssaną z palca. Pieniądze w ogóle się go nie trzymają, dlatego to ty musisz go utrzymywać. Za to najważniejsi są dla niego koledzy. Jeśli cię nie zaakceptują, nie masz u niego szans.

Żywioł Powietrza

Mężczyzna z Żywiołu Powietrza nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów. Dlatego wciąż otacza go wianuszek koleżanek. Zapewnia cię, że się tylko z nimi przyjaźni? Hm, możesz być niemal pewna, że każdej z nich o tobie mówi dokładnie to samo.

Bliźnięta
Dla ciebie oczywiste jest, że to, co mówisz w zaufaniu swojemu partnerowi, pozostanie między wami. Cóż, dla niego nie. Obojętne, czy są to intymne szczegóły waszej randki, czy wyznanie, że boisz się ciemności, facet Bliźnięta na sto procent przekaże to dalej. Sparzyłaś się i już nie chcesz zdradzać mu swoich sekretów? Znajdzie sposób, by je od ciebie wyciągnąć. I następnego dnia przeczytasz o tym w gazecie.

Waga
Twój facet Waga jednoznacznie ci się zadeklarował? A może tylko powiedział „chyba"? I tak możesz uważać się za wyjątkową szczęściarę. Normalnie ten pan kombinuje, jak może, żeby nie podjąć żadnej decyzji. A zwłaszcza tej najważniejszej. Na wszelki wypadek zostawia sobie kilka otwartych furtek, więc się nie zdziw, jeśli jednocześnie spotyka się z Ireną, Renatą i Małgorzatą.

Wodnik
Żyje w swoim własnym świecie, do którego bardzo trudno trafić. Jeśli w coś się zaangażuje, wszystko inne przestaje dla niego istnieć. Nie dziw się, że nie ma czasu się spotkać, a nawet odebrać telefonu, gdyż właśnie opracowuje genialny plan ratowania świata. Zapomina wtedy o wszystkich przyziemnych sprawach. Także o twoich imieninach, urodzinach i waszej rocznicy. Gdy coś ci obieca, możesz być pewna, że tego nie dotrzyma. A nawet będzie się upierał, że to tobie coś się pomyliło.

Żywioł Ziemi

Nie licz na długie listy miłosne i romantyczne wyznania w blasku księżyca. Facet z Żywiołu Ziemi twardo po niej stąpa. Własna wygoda jest dla niego ważniejsza niż twoje uczucia. Zresztą, co to w ogóle są uczucia?

Panna
Ten pan ma swoje zdanie na każdy temat. Niepytany udziela dobrych rad, w dodatku pełnym wyższości tonem. Nie licz na to, że cię czymś zaskoczy. On żyje według planu, którego ściśle się trzyma. Wszelkie niespodzianki wywołują u niego ataki paniki. Ma bzika na punkcie zdrowia, więc gdy się przeziębisz, nie spodziewaj się, że ci zaparzy herbatę z miodem. Najwyżej do ciebie zadzwoni. Kwiaty uważa za zbędny wydatek, a czekoladki... przecież tuczą.

Byk
Może się wydawać, że to najbardziej opiekuńczy ze znaków – dba o ciebie, okazuje zazdrość. No właśnie. Nie masz czasem wrażenia, że ten facet najchętniej zamknąłby cię w sejfie? I słusznie! Na co dzień miły i towarzyski, ale gdy się na coś uprze... Wtedy nikt i nic go nie przekona, żeby odpuścił. Uprzejmie wysłucha twoich argumentów, ale nie zmieni zdania. Do pracy cię nie puści, bo tam są faceci, a poza tym mogłabyś – nie daj Boże – zarobić więcej od niego.

Koziorożec
Sprawia wrażenie poważnego, inteligentnego faceta. Myślisz, że trafiłaś na ideał, który zarobi na rodzinę. I nigdy nie skoczy w bok. Może. Ale i tak będzie cię zdradzał – z pracą, w której w końcu pewnego dnia zamieszka. Za dobrobyt zapłacisz całkowitym podporządkowaniem Panu i Władcy. Koziorożec nie rozmawia – on wydaje rozkazy i nie uznaje najmniejszego sprzeciwu. Pozwolisz mu decydować o wszystkim, a będzie szczęśliwy. Tylko jak długo to wytrzymasz?

Katarzyna Owczarek
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 8/2014
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl