Ochronna bransoletka

Masz wrażenie, że ktoś cię prześladuje? Wdziera się w twoje sny, mrocznym woalem otacza każde twoje życiowe przeżywanie? Czujesz, że obce byty towarzyszą ci nieustannie, napawając lękiem i wewnętrznym chłodem?...

Najprawdopodobniej jesteś otoczona przez negatywną energię obcych bytów. To ona nie pozwala ci doświadczać spokoju, radości życia i poczucia wolności.

By pozbyć się niechcianych towarzyszy, zrób sobie specjalny, magiczny amulet-bransoletkę. Odpędzi od ciebie złe moce, ochroni przed złowieszczymi podszeptami duchów i doda siły woli i radości życia.

Weź: włóczki w kolorach czerwonym, niebieskim, szarym i liliowym.

 • Łącząc włóczki w dowolny sposób (możesz wyrabiać je połączone albo przetykać ze sobą na zmianę), wydziergaj spiralne kółko i odchodzące od niego „gałęzie" bransoletki, które otoczą twój nadgarstek.
 • Kółko powinno być prawoskrętne – zgodne z kierunkiem ruchu zegara. Chodzi o to, by twoje życie szło do przodu, a nie pozostało uwikłane w przeszłości.
 • Każda z kolorowych nici, której użyjesz, ma magiczne działanie:

  Czerwień oznacza życie, płynącą w żyłach krew, miłość i radość, daje też napęd do działania i siłę do obrony przed złem;

  Niebieska włóczka symbolizuje nieskończoną i nieograniczoną przestrzeń nieba, która daje szerokie horyzonty, uczy korzystać z życia i kreować własną rzeczywistość. Która daje też możliwości i zachęca do „wychodzenia przed szereg", pozostawiając za sobą to, co mroczne i negatywne;

  reklama


  Fiolet to magia zewnętrznej otoczki płomienia. Oznacza wewnętrzny rozwój oraz to wszystko, co niecodzienne, uduchowione, kojące. To swoisty magnez dla dobrych, opiekuńczych dusz;

  Szara nić oznacza zaś mgłę, tajemnicę, dymną zasłonę przed zapadającym zmierzchem. Symbolizuje ukrycie czegoś w tajemnicy, z dala przed światłem dziennym, wycisza moc złych duchów.

Na ten temat

Bransoletkę noś nieprzerwanie na lewym nadgarstku. To „otrzymująca" strona ciała i duszy. Sprawi, że dostaniesz aktywne połączenie z ochronnymi energiami, które odegnają energię negatywną, a przyciągną tę dobrą.

WR
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 11/2014
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl