Księżycowa mama

Mama księżycowaKsiężyc oznacza pierwiastek kobiecy. W horoskopie mężczyzny zdradza jego relacje z matką oraz ideał żony. W horoskopie kobiety pokazuje, jaką jest matką.

Warto budować relacje z dziećmi w zgodzie ze sobą i ze sferą swoich uczuć, a nie w zgodziez normami społecznymi czy rodzinnymi. Chcesz być najlepszą mamą, w dodatku spełnioną? Sprawdź, w jakim znaku jest twój Księżyc. (Możesz się tego dowiedzieć stąd: https://www.astromagia.pl/astro-plus/horoskop-urodzeniowy).

Księżyc w Baranie: Cheerleaderka
Aktywna, zabawna, sportowa.

Twoim atutem jest zagrzewanie dziecka do osiągnięć. Jesteś świetna w wymyślaniu zabaw ruchowych. Z radością wychowasz dziecko, które zwycięży, odniesie sukces, nie będzie się bało ryzyka. Taka ognista mama jak ty nie zechce siedzieć z dzieckiem w domowym zaciszu i czytać mu książkę. No chyba że przygodową, bo inna cię zniecierpliwi. Entuzjastycznie angażujesz się w proces wychowawczy. Uważaj tylko, żeby nie być zbyt wymagającą i nie złościć się za często. Czasem pozwól dzieciom przegrać, żeby poznały również smak słabości.

Księżyc w Byku: Strażniczka domu
Realizujesz się poprzez stworzenie swojemu dziecku bezpiecznego domu.

Jak żaden ze znaków zodiaku potrafisz sprawić, że tchnie on spokojem i ciepłem. Uwielbiasz urządzać dzieciom przytulne pokoje, w dobrym guście ale jednocześnie praktyczne. I w tym samym stylu je ubierać. Dbasz o ich finansowe zabezpieczenie, by nigdy nie zaznały biedy. Jesteś w pełni szczęśliwa, jeśli możesz przygotowywać dzieciakom pyszne, wyszukane i apetycznie wyglądające dania. Drżysz o ich bezpieczeństwo i bywa, że nadmiernie kontrolujesz. Czasem pozwól im jednak, by zaznały troszkę gorszych warunków. Niech pobawią się w berka z nieznanym.

Księżyc w Bliźniętach: Intelektualistka
Jesteś ciekawa świata, świetna w wymianie myśli, dyskusjach i na bieżąco z nowinkami.

Szczęście w wychowaniu dzieci zapewnią ci długie rozmowy z nimi, czytanie im książek, wspólne wyjścia do kina i muzeów oraz podróże w celach edukacyjnych. Absolutną radość przyniesie ci towarzyszenie dziecku w nauce: pisanie z nim wypracowań, wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie. Jesteś w tym nieoceniona. Pamiętaj jednak, żeby interesować się intelektem dziecka na równi z jego uczuciami. Nie bądź powierzchowna. I nie zagadaj go.

reklama


Księżyc w Raku: Tradycjonalistka
Twój Księżyc jest mocny, bo jest władcą Raka. W roli matki czujesz się więc wyśmienicie.

Spełniasz się, rodząc gromadkę dzieci i czule się nimi opiekując. Jesteś typową mamą, która czeka na nie z ich ulubioną pomidorówką i która się martwi, że wychodząc z domu, nie wzięły szalika. Zawsze mogą się do ciebie przytulić i wyżalić. Chętnie godzisz się, żeby miały swoje zwierzątka. Nimi też się troskliwie opiekujesz. Czasem przesadzasz w poświęcaniu się dla dzieciaków. Uważaj, żeby nie stać się nadmiernie opiekuńczą. Pamiętaj, że dzieci potrzebują trochę wolności, by się móc usamodzielnić.

Księżyc w Lwie: Bywała w świecie
Przyjaciele twoich dzieci mogą im zazdrościć, że jesteś wyluzowaną i światową mamą.

Lubisz, kiedy życie ma coś z teatru i dramatu. Nad lepienie pierogów przedkładasz bywanie na imprezach, gdzie możesz brylować. Chętnie zabierasz ze sobą dziecko i jesteś szczęśliwa, gdy ono się dobrze się bawi. W skrytości marzysz, żeby zostało artystą. Jesteś mistrzynią w urządzaniu kinderbali. Zwróć uwagę, czy twoje dzieci są równie rozrywkowe, jak ty. Może potrzebują wytchnienia i zwyczajnej nudy. I pamiętaj: dzieci są do kochania, a nie do pokazywania.

Źródło: Wróżka nr 5/2015
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl