Czarownice z horoskopu

Czy od horoskopu może zależeć nasza kobiecość? Seksapil? Szczęście w życiu? Nasza moc sprawcza?... Oczywiście!!

Na przykład: silnie zaznaczony znak Skorpiona, widoczny Pluton oraz planety w ósmym domu magii... To może oznaczać tylko jedno – myśli, emocje i słowa szybko się ziszczają. To, co dzieje się w umyśle osób z taką konfiguracją, działa ­­na rzeczywistość nic­­zym zaklęcie. Poniżej trzy takie horoskopy - trzy kobiety i ich historie...



MARTA stanęła przy kuchence. Zamierzała smażyć naleśniki. Przyjrzała się patelni. Brzydka i zniszczona. Kupię nową – pomyślała. Gdy nalewała ciasto na pierwszego naleśnika, patelnia stanęła w ogniu. Kiedy Marta ochłonęła po ugaszeniu tego niewielkiego pożaru, zdała sobie sprawę, że z jej życia zniknęła kolejna rzecz, która się jej nie podobała. Zielonkawa bluzka od cioci Ireny, którą nosiła czasem z uprzejmości wobec staruszki, w praniu zupełnie straciła kolor. Ze starego obrusa nie może sprać plam po soku. A złośliwa ostatnio koleżanka Zuzka, nagle przestała się do niej odzywać. – Moja niechęć ma moc unicestwiania – stwierdziła.

OLA z kolei, jakiś czas temu podkochiwała się w Bartku. Pracowali w tej samej firmie, ale w innych działach. Obserwowała go z daleka i w duchu wzdychała, że taki przystojny i uroczy. Dowiedziała się nawet, że jest singlem. Była jednak zbyt nieśmiała, by w jakiś sposób zwrócić jego uwagę, a on wydawał się zupełnie Olą niezainteresowany. Ale marzyła o nim. Wyobrażała sobie, że staje w jej drzwiach z bukietem kwiatów albo że tańczą razem jej ulubione tango. Po kilku miesiącach przeżywania niespełnionego uczucia, dała sobie spokój. Zajęła się czymś innym, zdecydowała, że wyjedzie na dłużej do Indii, żeby nauczyć się medytacji.

By zarobić więcej pieniędzy, brała dodatkowe zlecenia. Któregoś dnia dopadła ją grypa. Gdy choroba ustąpiła na tyle, że Ola mogła pracować w domu, poprosiła koleżankę z pracy, żeby jej przywiozła skoroszyty z fakturami. Ktoś zastukał do drzwi. Otworzyła. Stał w nich Bartek. Trzymał skoroszyty i... frezje. Tak zaczął się ich związek. Jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie podczas kursu tanga, na który zapisał ich Bartek. – Marzenia się spełniają – zauważyła.

reklama


KASIA zaś często powtarzała słowa matki: „Żaden facet nie potrafi być wierny jednej kobiecie. Oni zawsze zdradzają. Takie jest bowiem prawo natury". Kiedy w telefonie Mateusza znalazła SMS-y dobitnie świadczące o tym, że przespał się z jakąś Anką, wpadła w rozpacz. Każdy chłopak ją zdradzał! Ciągle od nowa musiała przeżywać ból odrzucenia, paliła ją zazdrość. Tak bardzo jednak pragnęła związku. Była bardzo atrakcyjna dla mężczyzn, przyciągała ich niczym magnes i niemal natychmiast angażowała się w nową znajomość. Do momentu zdrady, którą zawsze bezbłędnie wyczuwała i wykrywała. – Ależ ja mam intuicję... – wzdychała za każdym razem. 

Dziewczyny mocy!
Komentarz astrocoacha Aleksandry Nowakowskiej

W horoskopach urodzeniowych Marty, Oli i Kasi królują znak Skorpiona, 8. dom zodiaku oraz planeta Pluton, który nimi włada.

WENUS MARTY znajduje się w znaku estetycznej i delikatnej Wagi, w 8. domu, którym rządzi znak Skorpiona. To dom magii, okultyzmu, śmierci i seksu. Waga zauważa wszystkie brzydkie rzeczy i nie lubi nieuprzejmych zachowań. A Skorpion sprawia, że jej myśli się szybko materializują. Jej umysł działa jak laser, bo dodatkowo w tym magicznym domu znajduje się Uran – planeta nagłych cudów i nadświadomości.
 
Podczas sesji Marta zdała sobie sprawę, że niszczą się nie tylko przedmioty, których nie lubi ale także te, których bardzo pragnie. Nic dziwnego: osoby z taką mocą umysłu muszą uważać, by dobrze wykorzystywać swoją energię. Zbytnie pożądanie przynosi efekt odwrotny, bo idzie za nim energia braku, a nie obfitości. Niestety, Skorpion jest dość chciwy i chce posiadać. Dobrym ćwiczeniem dla Marty jest skierowanie myśli na obfitość i praca nad wewnętrznym przekonaniem, że wszystko, czego potrzebuje, już jest. Wtedy będzie bez wysiłku przyciągać piękne przedmioty i wszystko, czego zapragnie.

OLA, gdy przeanalizowała układ planet z momentu swojego przyjścia na świat, uświadomiła sobie, że w jej życiu niespodziewanie pojawia się to, o czym myślała, ale potem o tym zapomniała. Obojętne, czy chodzi o Bartka, czy o błękitną sukienkę, którą zobaczyła na wystawie, a potem dostała w prezencie od taty. Tę magnetyczną moc Ola posiada za sprawą Plutona, który znajduje się w jej ascendencie. Doskonale współdziała z nim również silny Neptun, obdarzający ją marzycielstwem, skłonnością do duchowości i umiejętnością odpuszczania. Pomyśleć i zapomnieć jest dobrym sposobem na współpracę z energiami wszechświata.

KASIA, właścicielka Wenus w Skorpionie i Księżyca w Bliźniętach, w 8. domu horoskopu, mogłaby się nauczyć od Oli, jak współpracować z kosmosem... Jej Wenus czyni z niej atrakcyjną kobietę z magnetycznym seksapilem. Ale bardzo, bardzo zazdrosną, nieufną i lękającą się seksualnego odrzucenia. Z kolei gadatliwy Księżyc w Bliźniętach, w magicznym domu Skorpiona jest odpowiedzialny za to, że jej słowa stają się zaklęciami. Co powie, to się wydarzy. Kasia powinna zatem uważać na to, co mówi. A swój niezwykły dar prześwietlania ludzkiej psychiki wykorzystać w innym celu niż tropienie zdrad swoich kolejnych kochanków.

WR
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 5/2015
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl