Otwórz się na świat

Od dawna bezskutecznie poszukujesz bratniej duszy, przyjaciela albo gorącej miłości? Czujesz się niezauważany przez świat i masz wrażenie, że wszystko splata się przeciwko tobie? Mamy dla ciebie rytuał, który odwróci zły los i spowoduje, że ludzie zechcą lgnąć do ciebie jak muchy do miodu. A złe moce będą się trzymać od ciebie z daleka!!

Wystarczy, że zaopatrzysz się w kolorowe koraliki i sznureczki oraz upleciesz z nich przynoszący szczęście talizman! Razem ze specjalnym zaklęciem, wypowiadanym podczas jego przygotowania, wyposaży cię w tarczę przed wszelkim złem, uchroni przed miłosnym zawodem, zawiścią, zazdrością i nieszczerymi intencjami. Taki talizman potrafi też pomóc zdejmować klątwy i złe zaklęcia. 

To, na co konkretnie będzie talizman, zależy od ciebie i twoich pragnień. Napisz je wyraźnie na kartce w kolejności (od największego do najmniejszego) i, korzystając z naszych wskazówek, zgromadź odpowiednie kolory paciorków. 

Teraz koraliki ułóż na stole w małych miseczkach, aby bezbłędnie dobierać kolory i przez wyszukiwanie właściwych korali nie zakłócać strumienia energii podczas wykonywania talizmanu. 

Czerwone paciorki. Oznaczają życie, miłość, radość i płynącą w żyłach krew. Dają napęd do działania i obrony przed złem oraz otwierają na świat i nowe znajomości.

Różowe. Symbolizują wewnętrzny rozwój, wzbogacają osobowość i czynią interesującym dla otoczenia. 

Fioletowe. Oznaczają wszystko to, co wyjątkowe, niecodzienne, uduchowione. To magnes dla dobrych, opiekuńczych, bratnich dusz. 

reklama


Niebieskie. Są symbolem nieograniczonej przestrzeni nieba, wyjątkowej, nieszablonowej miłości, uniesień i twórczości. Dodają ciekawości każdej relacji i wskazują płaszczyzny porozumienia. 

Szare. Oznaczają tajemnicę, dymną zasłonę przez zmrokiem, niegodziwością, niechęcią i złymi duchami. Pomocne przy odpędzaniu klątw i przekleństw. 

Żółte. Oznaczają słońce, umiejętność zwracania na siebie uwagi, chronią przed zazdrością i zawiścią złych ludzi. Użyj ich, jeśli czujesz, że nikt cię nie dostrzega. 

Weź kolorową nitkę, która kolorem manifestuje twoje największe marzenie. Zawiąż na końcu supełek, a potem nawlekaj dobrane odpowiednio paciorki. Nawlekając każdy, zaklinaj los, mówiąc np.
Niech świat stanie dla mnie otworem. Niech miłość zapuka do moich drzwi. Niech złe duchy ode mnie odejdą. Niech zawiść ludzka przestanie we mnie uderzać. Niech stanę się atrakcyjny dla płci przeciwnej. Niech w mym życiu zagoszczą szczęście i harmonia. 

Po nawleczeniu wszystkich korali zwiń sznureczek na palcu. W takim kolistym kształcie oddzielnym kawałkiem sznureczka zwiąż go
w kilku miejscach tak, by tworzył kolisty kształt z otworem w środku.

Noś talizman zawsze przy sobie na szyi albo w torebce. 

WR
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka, nr 7/2015
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl