Ziołowa nalewka, która podsyca uczucia

Masz wrażenie, że uczucie między tobą a twoim partnerem nieco się przykurzyło i poszarzało? Od dawna pragniesz poruszyć serce wybranka, który pozostaje ślepy na twoje uwodzicielskie spojrzenia? A może chcesz znów poczuć rozlewające się w duszy ciepło miłości?

To wszystko jest do zrobienia! Wystarczy, że przyrządzisz magiczną nalewkę, kipiącą mocą ziół i kwiatów, która rozmiękczy nawet najbardziej zatwardziałe serce.

Zgromadź rozmaite zioła, w zależności od tego, w jakiej intencji będziesz robić nalewkę. Możesz kupić sproszkowane, ale będą działały z większą mocą, jeśli sama je zbierzesz i ususzysz.

ZOBACZ SWÓJ OSOBISTY HOROSKOP MIŁOSNY LUB SPRAWDŹ, Z KTÓRYM ZNAKIM ZODIAKU BĘDZIE CI NAJLEPIEJKTÓRYM ZNAKIM ZODIAKU BĘDZIE CI NAJLEPIEJ.

Akacja (kwiat) – wzmacnia zdolności psychiczne i telepatyczne.

Bazylia – zapewnia atrakcyjność i przyciągnie gorące uczucie. Pomaga zatrzymać w domu szczęście i miłość, a rozsypana wokoło ukochanej osoby zapewnia jej wierność.

Brzoza – na nowo wznieci nieco spowszedniałe uczucie i rozpali ogień ciała. Jest symbolem wyjątkowej, nieszablonowej miłości, uniesień i twórczości. Rozbudzi ciekawość w każdej relacji i wskaże płaszczyzny porozumienia.

Chmiel – budzi entuzjazm i radość życia, pozwalając odnaleźć jego głębszy sens. W magii miłości pomaga odnaleźć odpowiedniego partnera, reguluje współżycie seksualne, koi emocje, ułatwia zajście w ciążę i gwarantuje jej pomyślny przebieg.

Jaśmin – spotęguje namiętność w związku, pobudzi potencję, przyciągnie miłość, przezwycięży nieśmiałość i oziębłość seksualną. Pomoże cieszyć się zmysłowością i wznieci namiętność nawet w starym związku.

reklama


Krwawnik – ułatwia porozumienie dusz oraz pozwala uwolnić się od toksycznych uczuć. Otwiera na nowe relacje.

Lawenda – wznieca czułość między partnerami, usuwa onieśmielenie spowodowane pierwszym zbliżeniem, zapewnia wierność, przezwycięża zazdrość i wnosi wzajemne zaufanie.

Lubczyk – przyciąga miłość.

Mięta – wzmaga pragnienia seksualne.

Pokrzywa – powoduje przyciąganie właściwych, życzliwych osób.

Żurawka – oczyści przestrzeń wokół ciebie z negatywnych energii i wibracji, wypędzi złe duchy oraz ustrzeże przed obojętnością.

Kiedy Księżyc osiąga pełnię, wymieszaj po łyżce każdego z ziół – sama wybierz, które pomogą ci spełnić to, o czym marzysz. Następnie zalej je trzema szklankami zimnej wody, a potem gotuj dwie godziny na bardzo małym ogniu. Po tym czasie, gdy wywar będzie ciemny i aromatyczny, wsyp szklankę cukru i mieszaj, aż się rozpuści. Zdejmij miksturę z ognia i odstaw do wystudzenia. Gdy będzie miała temperaturę pokojową, przecedź wywar i dodaj do niej szklankę spirytusu. Teraz weź butelkę, skoncentruj się na marzeniach, których spełnienie ma zapewnić nalewka, i wypowiedz słowa:
Niech miłość przyjdzie do mnie, niech napełni moje serce, a bliska osoba szybko znajdzie do mnie drogę.

Zakręć dokładnie butelkę, a potem odstaw w ciemne miejsce na 28 dni. Otwórz ją podczas kolejnej pełni Księżyca. Popijaj miksturę co trzeci dzień w samotności, by obudzić miłość w swoim sercu. A przy nadarzającej się okazji podaj ją też temu, na którego miłość liczysz.

Źródło: Wróżka nr 8/2015
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl