Lektura dla Czarownicy

Anna Litwinek "Czarownica"Sonia Hunamska prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie tajemniczych pochówków w lokalnym kościele. Komuś jednak bardzo zależy, by jej artykuł nigdy nie ujrzał światła dziennego... 


Za dnia bohaterka próbuje odkryć prawdę, w nocy dręczą ją niepokojące sny. Wkrótce dowiaduje się, że wszystkie kobiety w jej rodzinie posiadają pewien dar. Daje on siłę, ale może też okazać się przekleństwem... To przecież przez niego zaginęła przed laty jej matka!! 

Na szczęście w drodze ku przeznaczeniu Sonia nie jest sama. Przewodniczką po świecie magii staje się ciocia Hala. Nie brak także mężczyzn gotowych stanąć po stronie dziewczyny.

Czy Sonia zaufa ekscentrycznemu archeologowi, czy może diabelnie przystojnemu adwokatowi? Z kim zdecyduje się związać swój los? 

Powieść Anny Litwinek pokazuje, jak ważne jest, by iść za głosem serca, odnaleźć wewnętrzną siłę i kobiecość. 

Kim jest autorka?

Anna Litwinek od dziecka marzyła o lataniu. Każdy grosz ze sprzedaży książki przeznaczy na zakup samolotu. Prędzej, czy później spełni marzenie latając nie tylko na stronach powieści.Książkę poleca Katarzyna Berenika Miszczuk, autorka "Ja, anielica, Ja, diablica":

Odważna, silna i odrobinę pyskata kobieta na tropie rodzinnej tajemnicy. Do tego szczypta magii, romansu i historii. Idealne połączenie na wieczorny relaks z książką w ręku.Anna Litwinek "
Czarownica"
Oprawa miękka, liczba stron: 400
Wydawnictwo: Znak
www.znak.com.pl 
reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl