Magia pieniężna

Każdy moment jest dobry, aby przyciągnąć do siebie dobrą energię i obfitość! Trzeba się tylko przygotować, zrobić miejsce. I w domu, i w głowie... 

1. Posprzątaj mieszkanie 

Nasze otoczenie ma wpływ na stan naszego portfela!! Zacznij od gruntownego posprzątania mieszkania – pozbądź się kurzu, starych gazet, wymień niedziałające żarówki, wyrzuć albo oddaj wszystko to, czego już nie potrzebujesz. 

A potem sięgnij po mądrość feng shui. Jednym z silniejszych remediów przyciągających pieniądze jest akwarium – czyste i zadbane ze złotymi rybkami, np. karasiami. Ważna jest ich liczba. Może to być 3, 6, 9, a także 10. W chińskim akwarium zazwyczaj jest 8 złotych rybek i 1 czarna. Należy je ustawić w odpowiednim miejscu, najlepiej w strefie południowo-wschodniej odpowiadającej za powodzenie.

Jeśli akwarium nie jest dla ciebie, powieś na ścianie obraz albo zdjęcie przedstawiające płynącą wodę – wodospad, rzekę. Wśród Chińczyków starających się żyć zgodnie z zasadami feng shui popularnym remedium na pieniądze jest figurka trójnogiej żaby z monetą w paszczy. Powinna stać na ziemi (nie wisieć) i mieć głowę zwróconą w innym kierunku niż drzwi, by pieniądze nie uciekały. W przedpokoju możesz także ustawić czerwoną wazę i wkładać do niej monety, najlepiej grosze. 

Kolor czerwony przyciąga powodzenie, a złote monety magazynują je w sobie. Wracając z zakupów, wrzucaj do misy resztę, a gdy nazbiera się pewna kwota, oddaj potrzebującym. Niech pozytywna energia bogactwa krąży. Zadbaj także o swój portfel – trzymaj w nim pieniądze, nie zaśmiecaj go rachunkami i niepotrzebnymi kartkami.

2. Oczyść umysł 

Postaraj się oczyścić także swoje myśli. Żeby to osiągnąć, najpierw zwróć wszystkie długi, oddaj pożyczone przedmioty właścicielom, opłać rachunki. Zastanów się też, czy nie ma wśród twoich znjaomych kogoś, komu zazdrościsz powodzenia, komu źle życzysz. Jeśli jesteś zazdrosna o czyjś dobrobyt, swoim negatywnym nastawieniem odstraszasz powodzenie od siebie!! 

Przypomnij sobie, na myśl o kim czujesz ukłucie zazdrości, i wyobrażając sobie tę osobę, powiedz w myślach: "To wspaniale! Jak się cieszę, że jej/jemu (wypowiedz jej/jego imię) dobrze idzie! Oby tak dalej!". Życz jej/jemu szczerze i z całego serca wszystkiego najlepszego! Tym samym cofniesz negatywne skutki swoich myśli, a zarazem zgodnie z prawem podświadomości obdarzysz siebie samego bogactwem, o jakim marzysz. 

3. Afirmacje na przyciągnięcie gotówki 

Istnieje wiele afirmacji przyciągających pieniądze. Ogólnie mówiąc, są to specjalne zdania, często powtarzane po to, aby wytworzyć nowe i lepsze nawyki funkcjonowania naszego umysłu. 

reklama


Poniżej kilka propozycji afirmacji. Wybierz jedno z tych zdań i powtarzaj sobie na głos i w myślach kilka razy dziennie. Wcześniej możesz spisać afirmację na kartce. Bardzo ważne, abyś starała się uwierzyć w to, co mówisz. 

  • Każdego dnia staję się coraz bogatszy pod względem duchowym, umysłowym i materialnym. 
  • Mam prawo być bogaty i cieszyć się życiem. 
  • Jak magnes przyciągam do siebie pieniądze, bogactwo i pomyślność. 
  • Żyję w świecie pełnym obfitości, zawsze mam to, czego potrzebuję. 
  • Akceptuję to, że potrzebuję pieniędzy, aby żyć wygodnie. 
  • Pieniądze płyną do mnie nieustannie z wielu źródeł. 
  • Zasługuję na całe dobro I obfitość, które codziennie dostaję. 
  • Zarabiam coraz więcej z przyjemnością i łatwością. 
  • Zarabiam pieniądze łatwo, lekko i radośnie. 
  • Zarabiam tyle, że czuję się zaspokojony i spełniony finansowo. 


4. Wyczaruj pieniądze

Jeśli przygotowałaś już grunt, oczyściłaś swoje wnętrze (dom i głowę) i zaczęłaś myślec pozytywnie, możesz wspomóc się magią. Na pewno nie zaszkodzi, a może ci pomóc osiągnąć cel. Poniżej kilka magicznych sposobów na osiągnięcie dobrobytu. Wybierz ten, który intuicyjnie wydaje ci się najlepszy. (Po jakimś czasie możesz wykorzystac kolejne, byle nie wszystkie na raz).  

* Magiczny rytuał na pomnożenie gotówki

Rytuał ten pochodzi z książki Claire "Magia wiedźm". 
Potrzebne są do niego: dwie kartki papieru i kolorowe flamastry lub kredki. Na jednej z kartek narysuj symbol waluty euro albo dolara. Za pomocą ciemnych flamastrów wypisz wszystkie negatywne skojarzenia związane z pieniędzmi, np. "Ciągle brakuje mi gotówki", "Jak opłacę rachunki", "Nie umiem oszczędzać". Zapisz wszystkie swoje finansowe żale. 

Kiedy będziesz gotowa, spal kartkę. Gdy popiół ostygnie, wyrzuć go do wody. W następnym etapie rytuału na drugiej kartce narysuj symbol euro i kolorowymi flamastrami wypisz wszystko to, co pozytywnie wiąże się z pieniędzmi, np. „Pragnę przypływu gotówki", „Zasługuję na bogactwo". 

Kiedy spiszesz wszystkie pozytywne skojarzenia, starannie złóż kartkę i połóż ją na biurku, przy którym pracujesz. Wracaj czasem pamięcią do zdań napisanych na kartce i wizualizuj, że wszystko, co na niej napisałaś, zaczyna się spełniać. 

* Talizman przyciągający pieniądze: runa fehu

Narysuj na płaskim kamieniu albo na kartce stary runiczny znak FEHU i włóż do portfela. Runa ta pomaga pomnożyć bogactwo i zyskać sukces. 

* Kamień na kasę: cytryn 

Należący do rodziny kwarców uważany był za kamień kupców. Sprzyja utrzymaniu stabilności finansowej i satysfakcji z życia codziennego. Noś go przy sobie (w kieszeni, w torebce, w pierścionku lub naszyjniku). Co jakiś czas oczyszczaj jego energię, płucząc w bieżącej wodzie lub wystawiając go na światło pełni Księżyca. 

* Chiński amulet: 3 monety  

Potrzebujesz 3, 6 lub 9 złotych albo srebrnych przewiązanych czerwoną wstążką. Te kolory uwalniają energię dobrobytu. Trzymaj je w portfelu lub zawieś w mieszkaniu w strefie bogactwa. Ważne, aby nigdy nie przerwać wstążki – to przynosi pecha. 

* Proszek przyciągający pieniądze 

Potrzebujesz: 20 g drzewa sandałowego lub proszku z kadzidła sandałowego, 15-20 kropli olejku z paczuli, pół łyżki cynamonu, pół łyżki cukru. W piątek (dzień Wenus – bogini dobrobytu) zmieszaj wszystkie składniki i przesyp do słoiczka. Włóż do niego banknot i zakręć. Schowaj do szuflady. Niech proszek sprawi, że twoje życie będzie mlekiem i miodem płynęło! 

KB, E'Da 
fot. shutterstock

 

Źródło: Wróżka, nr 1/2016
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl